Tlačte na tento bod každý deň 2 minúty – budete prekvapení, ako to ovplyvní vaše telo

Čínska akupresúra je známa svojimi zázračnými účinkami už po stáročia. O tejto metóde relaxácie a liečby mnohých chorôb sa začínajú presviedčať aj Európania. Akupresúra nielenže pomáha liečiť naše telo, ale navyše nemá žiadne vedľajšie účinky.

Vyskúšali ste už akupresúru?

Ak nie, určite vyskúšajte túto jednoduchú metódu a presvedčte sa, ako funguje.

Akupresúra spočíva v tlaku na určité body na tele, ktoré sa nachádzajú na línii energetických meridiánov.

Tie sa nachádzajú po celom našom tele.

Poznaním správnych bodov môžeme zlepšiť svoju pohodu, zbaviť sa bolesti a pomôcť telu v boji proti chorobám – vrátane chronických. Odborníci na akupresúru presne vedia, na ktoré body na tele treba vyvíjať tlak, aby sa dosiahol požadovaný účinok.

Podľa odborníkov je najdôležitejším bodom v celom tele bod Tai Chong, známy aj ako LV-3. Tento jeden malý bod je zodpovedný za mnohé problémy, s ktorými naše telo bojuje.

Masáž bodu Tai Chong pomáha odstraňovať bolesti hlavy, závraty, vredy, problémy so zrakom a červené oči, ako aj problémy s tráviacim systémom.

Ak vás trápi zvracanie, nevoľnosť, hnačka alebo zápcha, ako aj nespavosť a podráždenosť – tento článok je určený práve vám.

Kde nájdete tento bod?

Bod Tai Chong nájdete nad miestom, kde sa stretávajú palec na nohe a druhý prst na nohe. Masírujte tento bod 2 minúty a pocítite uvoľnenie a zlepšenie nálady.

Nižšie uvedené video ukazuje, kde presne sa bod nachádza. Dozviete sa tiež, ako tento bod masírovať, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tlačte na tento bod každý deň 2 minúty – budete prekvapení, ako to ovplyvní vaše telo”