Zázrak! Novorodenca odpojili od prístrojov a dávali mu pár minút života. POTOM SA STALO NIEČO, ČO PREKVAPILO každého

Lekári mu nedávali šancu. Srdce Karsona Jaxa po odpojení od prístrojov, znova začalo biť.

Karson Jax sa narodil v 36. týždni tehotenstva bez komplikácií. Po pôrode ale jeho srdce prestalo biť.  Keď bol v matkinom náruči, srdce mu opäť poskočilo. Onedlho na to sa činnosť srdca zastavila.

Všetko svedčí o tom, že chlapec trpí na veľmi zriedkavé ochorenia, ktoré spolu nesúvisia, objasnila chlapcova stará mama Lia Hough v rozhovore pre Good Inside.

Karson Jax trpí na neketotickú hyperglycinémiu. Po pôrode došlo aj ku krvácaniu do ľavého spánkového laloku.

Dieťa museli napojiť na prístroje, ktoré ho udržali pri živote. V určitom momente sa rodičia rozhodli, že ho nebudú trápiť a odpoja ho od nich. Malý Karson ale prežil.

„Boli sme svedkami zázraku!“

Rodina hovorí o zázraku. Po odpojení od umelej pľúcnej ventilácie začal Karson Jax dýchať sám, zastabilizovala sa aj činnosť srdca aj okysličenie krvi. Dieťa dusivo kašľalo.

„Po odpojení od prístrojov mu lekári dávali  asi 10 minút života. Tvrdili, že sám nebude dýchať a že jeho srdce prestane biť.

Boh a Karson ale mali iné plány. Babička chlapca Lisa Hough napísala na Facebooku, že nevie prečo si myslela, že si taký zázrak nezaslúžia.

O niekoľko týždňov po odpojení od prístrojov chlapca prepustili z nemocnice. Krásne rastie a dýcha sám bez problémov. Hoci chlapca čaká ešte dlhá cesta, jeho organizmus intenzívne bojuje s chorobou. Rodina chlapca prosí všetkých o modlitbu.

Zdroj: dorzecz.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zázrak! Novorodenca odpojili od prístrojov a dávali mu pár minút života. POTOM SA STALO NIEČO, ČO PREKVAPILO každého”