Zdravotná sestra odhalila šokujúce tajomstvo o deťoch, ktoré prežili potrat – až z toho mrazí!

Prístup k otázkam, ako je interrupcia, zostáva pre každého individuálnou záležitosťou. Nemáme právo vnucovať svoj názor iným, ale niektoré situácie hovoria samy za seba. Nech je tento príbeh jedným z argumentov pre ktorúkoľvek stranu – pre alebo proti.

Zdravotná sestra Kathleen Malloyová z Jacksonville na Floride vedela o veciach, ktoré sa nemali stať. A predsa sa stali…

„Moja práca sa začínala o jedenástej večer a končila o siedmej ráno. Keď som skončila, čo som mala urobiť, rozhodla som sa pomôcť s novorodencami.

Všimla som si jedno dieťa. Navonok to vyzeralo, že mu nič nie je. Keď som sa na dieťa pozrel bližšie, ukázalo sa, že je to dieťa z potratu. Popálené a v obrovských bolestiach.“

,,Mal som pocit, akoby toto dievčatko niekto obaril vriacou vodou. A lekári namiesto toho, aby jej pomohli, ju len položili mimo novorodeneckej izby. Je ťažké si predstaviť, že by sa niečo také stalo v nemocnici. Doteraz som bol presvedčený, že tu sa ľudia liečia, a nie čakajú, kým pomaly zomrú.“

Sestrička požiadala o pomoc pri riešení, ako sa takéto veci dejú v iných nemocniciach. Nečakala, že bude počuť niečo také….

Ukázalo sa, že lekári po pôrode dieťaťa z potratu zaručujú matkám, že dieťa rýchlo zomrie. Niekedy dieťa vložia do vedra a prikryjú ho tak, aby sa udusilo!

Ďalším „spôsobom“ je usmrtenie dieťaťa pomocou soľného roztoku.

Je to mimoriadne brutálne. Soľný roztok sa vstrekne a dieťa ho prehltne. Matka potom neporodí dieťa, len jeho mŕtve pozostatky… Okrem toho sa dieťaťu často vstrekne do srdca jed.

Je dôležité si uvedomiť, že deti, ktorým sa podarí prežiť potrat, sú ľudia ako my. S menom. So snami a starosťami.

Predstavujeme vám Giannu Jessenovú.

Dieťa z potratu. Dnes sa ako dospelá žena snaží konať v prospech ochrany života. Podarilo sa jej ísť do sveta vďaka láskavosti zdravotníkov, ktorí sa na poslednú chvíľu rozhodli, že to nemôžu urobiť.

Jedna zdravotná sestra sa priznala, že mala možnosť pozorovať vykonávanie potratu, čo jej úplne prevrátilo pohľad na jej profesiu. Žena, ktorá zákrok podstúpila, nemala vôbec vedieť, že sa jej v bruchu tvorí dieťa, pretože bola uprostred chemoterapie. Ona však cítila, že je tehotná. Nakoniec to vyšlo najavo.

Lekári ju presvedčili, že dieťa, aj keby sa narodilo, bude určite niečím vážne choré. Preto sa rozhodli, že potrat by bol pre ženu s rakovinou ideálnou voľbou. Keď zdravotná sestra uvidela chlapčeka, nemohla tomu uveriť.

Videla pred sebou zdravé dieťa, ktoré nevykazovalo žiadne deformácie. Lekári mali vykonať potrat v 23. týždni tehotenstva, ale niečo nebolo v poriadku… zdravotná sestra vydedukovala, že chlapec váži dvakrát viac ako iné deti v jeho veku.

Keď prišiel lekár, sestra sa ho rozhodla opýtať, prečo sa rozhodol pre tento zákrok, keď dieťa bolo očividne zdravé. Odpovedal: „Je to potrat. Vedome vykonaný čin. Do takýchto rozhodnutí nemôžem zasahovať.“

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zdravotná sestra odhalila šokujúce tajomstvo o deťoch, ktoré prežili potrat – až z toho mrazí!”