Žena nemala možnosť rozlúčiť sa s manželom pred jeho smrťou. Na druhý deň ju však šokovala správa v jeho telefóne

Príbeh lásky Katie a Jonathana Coelhovcov siaha do čias, keď boli priateľmi na vysokej škole. Vtedy boli navzájom najlepšími priateľmi svojich druhých polovičiek. Jedného dňa si uvedomili, že lásku hľadajú na nesprávnych miestach, a pochopili, že láska je vždy tu a teraz.

Nie nadarmo sa hovorí, že najsilnejšia láska pochádza z priateľstva, pretože byť najlepšími priateľmi je jedným z kľúčov k úspešnému manželstvu.

Po založení rodiny manželia dvakrát potratili a až po niekoľkých neúspešných pokusoch o umelé oplodnenie sa konečne stali rodičmi.

Narodil sa im syn Braedyn, ktorý má teraz dva roky, a dcéra Penelope, ktorá mala len 10 mesiacov, keď sa celá rodina nakazila koronavírusom. Ich syn Braedyn sa narodil s detskou mozgovou obrnou, takže rodina mala svoje zdravotné problémy aj bez pandémie.

Najhoršie to však mal zdravý 32-ročný Jonathan. Zatiaľ čo Katie sa rýchlo zotavila, Jonathan trpel komplikáciami a bol napojený na ventilátor. Jedného dňa sa mu však začalo dariť lepšie. Lekári sledovali jeho pokroky a dokonca predpovedali, že o pár dní bude dýchať sám.

Ale v ten istý deň, keď sa cítil lepšie a dokonca sa pokúšal dýchať sám, sa Jonathanovi uprostred noci o niekoľko hodín neskôr zastavilo srdce. Zomrel tak rýchlo na komplikácie spôsobené vírusom, že sa s ním manželka ani nestihla prísť rozlúčiť.

Keď Katie uvidela manželovo viditeľne vystrašené telo, zrútil sa jej svet.

Nikdy si nemyslela, že príde o možnosť povedať posledné zbohom a lásku a uistiť svojho milovaného v strašnej chvíli.

Keď Katie prišla domov, jej prvým impulzom bolo stiahnuť si všetky fotografie z manželovho telefónu ako spomienku pre seba, ale potom našla textovú správu od Jonathana pre ňu, ktorá ju okamžite rozplakala.

„Som veľmi šťastný a hrdý, že som tvojím manželom a otcom Penelope a Braedyna. Katie, si ten najmilší a najstarostlivejší človek, akého som kedy stretol. Si skutočne jedinečná. Sľúb mi, že budeš naďalej žiť s rovnakou radosťou a vášňou, vďaka ktorej som sa do teba zamiloval. Vidieť, akou úžasnou matkou si pre naše deti, bolo to najlepšie, čo som v živote zažil. „

Katie nedokázala potlačiť svoje nadšenie, keď čítala manželove slová.

Nemohla uveriť, že v takomto stave, tesne pred smrťou, dokázal napísať taký citlivý list na rozlúčku. Muž pokračoval prosbou, aby Katie odovzdala deťom slová povzbudenia. Zdôraznil tiež svoje želanie, aby sa Katie opäť zamilovala a pokračovala v živote.

Keďže vo svete a v USA sa stále diskutuje a pochybuje o závažnosti vírusu, Katie sa rozhodla zverejniť Jonathanov príbeh a ukázať ľuďom, že vírus môže postihnúť aj zdravých mladých ľudí.

Počas rozhovoru s Andersonom Cooperom, jedným z najpopulárnejších novinárov Katie dojala aj moderátora, ktorý toho veľa videl.

So stratou hlavného živiteľa rodiny Katie pozerala do budúcnosti so strachom. Zdravotný stav jej syna znamenal, že sa o neho musela neustále starať. Dobrí ľudia z celého sveta sa však spojili a žene a jej deťom darovali viac ako 800 000 dolárov.

Hoci žiadna suma peňazí im nevráti milovaného manžela a otca, ich rodina musí prekonať veľa ťažkostí a ich podpora im v budúcnosti veľmi pomôže.

zdroj:ispiration.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena nemala možnosť rozlúčiť sa s manželom pred jeho smrťou. Na druhý deň ju však šokovala správa v jeho telefóne”