Aká je ideálna farba podprsenky k bielym topom a košeliam? Stajlista nám prezradil, ktorá to je

Push-up, na ramienka, trojuholníkové, bez ramienok alebo s odnímateľnými ramienkami… Či už máte malé alebo veľké poprsie, teraz je k dispozícii široká ponuka podprseniek, ktoré si môžete obliecť na každú príležitosť. Pre optimálne pohodlie a dobrú oporu pŕs si vždy vyberajte podprsenku podľa svojich mier.

Ak si myslíte, že o dámskej spodnej bielizni viete všetko, zdá sa, že mnohé ženy nevedia, akú farbu podprsenky si obliecť pod tielko, tričko, tuniku alebo biely výstrih. V tomto článku objavíte ideálnu farbu podprsenky, ktorú môžete nosiť k bielym topom.

Podprsenka je pre ženy základnou súčasťou spodnej bielizne. Keďže prsia sú nepopierateľnou zvodnou devízou, podprsenky sú skvelým spôsobom, ako zabezpečiť, aby vaše prsia boli tvarované, a zvýšiť vašu zmyselnosť pomocou dámskej spodnej bielizne.

Aj keď majú ženy s väčšími prsiami problém nájsť správnu veľkosť podprsenky, vedia, že tento doplnok je nevyhnutný na optimálnu podporu pŕs. Niektoré ženy však majú problém s prispôsobením spodnej bielizne svojmu oblečeniu. Väčšina žien si kladie otázku, akú farbu podprsenky si má obliecť k bielemu tričku alebo bielej saténovej či zamatovej košeli. Zistite to v tomto článku.

Biela na bielej, riskantná stávka

Aby odhalili svoju ženskosť, mnohé ženy sa rozhodnú pre podprsenku, ktorá je sexy a zároveň praktická. Táto ženská spodná bielizeň poskytuje dokonalú podporu poprsiu a je k dispozícii v rôznych strihoch.

Ak však ženy čelia nejakej výzve, je to hľadanie neviditeľnej podprsenky pri nosení bieleho topu. Niektoré si myslia, že nosenie bielej podprsenky pod bielymi šatami alebo košeľou môže byť dobrým riešením. V skutočnosti však biela na bielej môže zvýrazniť kontrast medzi farbou pokožky a farbou podprsenky. Výsledok? Podprsenka bude viac viditeľná a výsledok nebude vôbec harmonický.

Hoci toto riešenie môže byť vhodné pre ženy s veľmi bledou pokožkou, zďaleka nie je vhodné pre ženy s tmavšou pokožkou. Navyše existuje mnoho rôznych odtieňov bielej farby, a aj keď sa pokúsite nájsť podprsenku, ktorá by ladila s vaším topom, je to riskantná stávka.

Telová farba podprsenky na zjemnenie kontrastu

Aby ste sa vyhli akémukoľvek kontrastu medzi podprsenkou a bielym topom, je najlepšie zvoliť si telovú farbu podprsenky. Vyberte si odtiene, ktoré sa hodia k vášmu tónu pleti.

Ak máte napríklad svetlú pleť, môžete si vybrať bledobéžovú podprsenku. Ak máte tmavú pleť, vyberte si tmavší odtieň. Podprsenku vo farbe, ktorá vám vyhovuje, nájdete v obchodoch so spodnou bielizňou. V skutočnosti by farba podprsenky mala zodpovedať farbe vašej pokožky, aby bola neviditeľná. Okrem toho si vyberte tenké ramienka, aby dokonale ladili s vaším oblečením.

Červená podprsenka, výborná voľba

Červená farba je symbolom vášne a zmyselnosti. Vedeli ste, že červená môže byť pod bielou neviditeľná? Samozrejme, nie je to len tak hocijaká červená. Granátová červená, ktorá je tmavšia, môže byť pod bielym oblečením nepovšimnutá.

Či už dávate prednosť čipkovanej podprsenke, push-up podprsenke, bandeau alebo push-up podprsenke, neváhajte experimentovať a vychutnajte si pôsobivé výsledky tejto červeno-bielej kombinácie. A ak si chcete osvojiť trend „bez podprsenky“ a zaobísť sa bez podprsenky, tu je niekoľko tipov, ktoré by ste mali vedieť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aká je ideálna farba podprsenky k bielym topom a košeliam? Stajlista nám prezradil, ktorá to je”