back to top
streda, 24 apríla, 2024

Ako sa prestáť báť, že váš muž odíde za mladšou?

Táto téma zaujme určite nejedného človeka, najmä predstaviteľky nežnejšieho pohlavia. Žena sa rozhodla podeliť sa o svoj príbeh a píše, že žije v manželstve už 20 rokov, spolu s manželom vychovali deti a všetko bolo v poriadku, ale v určitom okamihu sa ich vzťah začal ochladzovať, zhoršovať.

Teraz má obavy, že si zbalí svoje veci a odíde za mladšou. Hoci má menej ako 50, vyzerá veľmi dobre, bez akýchkoľvek zdravotných problémov.

Pouvažujte spolu s nami a povedzte si, čo by ste robili v takejto situácii.

architektúra, blond vlasy, bočný pohľad                                                                                                                         Pexels

Ide o pomerne bežný strach týkajúci sa súčasných manželstiev. V modernom svete sa ľudia sa k sebe často správajú pomerne nedbanlivo.

Príbuzní môžu tiež pridať olej do ohňa svojimi radami o vzhľade a živote Z toho dôvody naše komplexy rastú a strach nezmizne. Ponúkame vám niekoľko tipov, ktorým sa by ste sa mali vyhnúť vo vašom vzťahu.

Čo hovoria psychológovia

Nemali by ste sa snažiť byť znova mladí. Je lepšie prijať to, kto ste a je dôležité, aby ste zodpovedali vášmu stavu a veku. Trendy mladých ľudí v podobe priliehavého oblečenia či plastík – to všetko už vybočuje z rozumného vnímania vášho veku.

Žiarlivosť. Ak ste na svojho muža nikdy predtým nežiarli a teraz ste začali, je to pre neho alarmujúca situácia. Uvidíte, že sa mu zapáči názor, že mladšie sú lepšie. A budete to vy, kto mu vštepil tento názor.

Ukážte mu, že ste pre neho stále atraktívna a je sa na čo pozerať. Samozrejme, tým sa nevyrieši hlavný problém, nezbavíte vás to strachu. Dočasne si možno dvihnete svoje sebavedomie, ale eufóriu opäť vystrieda neuróza, pretože v tomto riešení nenájdete žiadne východisko.

byť spolu, datľa, dátumPexels

Tento problém má iné korene a nevzniká preto, že ste staršia. Je to všetko o základoch vášho vzťahu. Napokon, ak vás nespája nič spoločné, o akom vzťahu tu môžeme hovoriť? Predpokladajme, že ste sa zosobášili kvôli neplánovanému tehotenstvu, vychovali ste dieťa spolu, urobili ste pre neho všetko. A teraz má dvadsať, vyrástol a žije si svoj život. A čo zostalo vám?

Toto je rétorická otázka, pretože počas tej doby ste si na to zvykli, zažili spolu mnoho udalostí a vybudovali si celý svet. Zničiť to bude skutočná katastrofa. A nemyslíte, že váš muž ničomu nerozumie a nič necíti. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude chyba. Pozrime sa, ako spoločne zahriať chladnúce city.

atraktívny, bozk, bradaPexels

Vydajte sa na spoločný výlet, na okružnú plavbu alebo len na prechádzku. Toto je romantika a dobrodružstvo a hrejivý pocit, keď osoba, ktorú milujete, je vo vašej blízkosti. Neuveriteľný pocit!

Kto iní ak nie vy? Áno, každý má svoje vlastné záujmy, ale je absolútne nevyhnutné dať si spolu raňajky alebo večeru. Môžete si uvariť niečo chutné, ​​naplánovať si rozpočet a diskutovať o budúcich nákupoch.

atraktívny, brada, čelenkaPexels

Doprajte si spoločne strávený čas aspoň raz týždenne. Napríklad, v piatok večer. Alebo v nedeľu ráno. Spojte sa ako rodina a preskúmajte reštaurácie, múzeá, zábavné parky a nákupné strediská. S deťmi, vnúčatami alebo priateľmi.

Pamätajte, že iba v diskusii sa rodí pravda. V praxi to vyzerá takto: ak existuje problém, mali by ste o ňom vždy diskutovať, povedať si, aké sú vaše obavy a čo vás znepokojuje. Aj po dvadsiatich rokoch manželstva môžeme byť úplne iní a telepatia ešte nebola vynájdená. Komunikujte o všetkom na svete a nevynechávajte ani svoje pocity.

Všetko sa dá aplikovať aj na silnejšie pohlavie. Rada pre nich: ak sa vaša žena bojí, pomôžte jej vyrovnať sa s týmto strachom.

Ak už sa partner predsa len rozhodne odísť, neznamená to, že musíte upadnúť do bolestivej depresie a stratiť dôstojnosť. Váš život sa tým nekončí. Hoci sme si istí, že sa tak nestane.

zdroj:takprosto

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Ak vidíte vedľa novorodenca nálepku s fialovým motýľom, mali by ste vedieť, čo to znamená.

Symbol fialového motýľa ste možno videli na pôrodníckom oddelení...

Newsletter

Prečítaj si

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Ak vidíte vedľa novorodenca nálepku s fialovým motýľom, mali by ste vedieť, čo to znamená.

Symbol fialového motýľa ste možno videli na pôrodníckom oddelení...

Mám 45 rokov a až dnes som zistila, že na farbe hubky na riad záleží! TOTO BY STE MALI VEDIEŤ

Hubky na umývanie riadu sa nachádzajú v každej kuchyni...

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne a otvorene prehovorila o svojom rozhodnutí nemať deti vo videu na TikToku. Žiaľ, musela zverejniť aktualizáciu,...

Manželstvo Richarda Gerea s o 33-ročnou mladšou manželkou, ktorá kedysi spávala na ulici, má „silnú karmickú energiu“

Po tom, čo Richardovi Gerovi stroskotali prvé dve manželstvá, sa herec rozhodol, že sa už nebude zapájať do srdcových záležitostí a mať ďalšie deti,...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína a olív, starobylých kamenných uličkách a malebných plážach  Antonia venovala celý svoj život výchove svojej...
Verified by MonsterInsights