back to top
streda, 24 apríla, 2024

Až 25 rokov väznila svoju dcéru v tmavej miestnosti. Keď do bytu vstúpila polícia, zistila niečo desivé

Niekedy sa rodičovská láska zmení na akúsi fóbiu, ktorá rozhodujú o osude ich detí tak, ako sa im to zdá najlepšie, čo spravidla nevedie k ničomu dobrému.

Príkladom takejto krutej materinskej lásky bol príbeh francúzskeho dievčaťa Blanche Monnier.

Jej matka, nespokojná s výberom dcérinho snúbenca, ktorý bol obyčajným právnikom, skrývala svoju dcéru 25 rokov vo veľkom dome a náhlu smrť dcéry oznámila svojmu okoliu.

Naoko zdrvená matka celý rok nosila smútok, aby vyzerala čo najpresvedčivejšie.

Nakoniec bola odhalená brutálna pravda o zmiznutí Blanche Monnier, no vtedy už z nej bola chorá žena, ktorá strávila zvyšok dní v nemocnici a jej matka zomrela vo väzení.

A hoci tento príbeh sa stal v 19. Storočí, kto by si pomyslel, že sa niečo podobné môže stať aj takmer o storočie neskôr.

V 80. rokoch minulého storočia na Ukrajine záhadne zmizlo dievča Violetta, dcéra Zoye Marčukovej.

V roku 1983 ukončila strednú školu a hoci sa dobre učila, dievča nepokračovalo v štúdiu a čoskoro úplne zmizlo.

Matka dievčaťa odpovedala na otázky známych a susedov nezreteľne a snažila sa ich držať od seba.

Čoskoro všetci zabudli na Violettu a rozhodli sa, že nežije.

Ďalších tridsať rokov žila žena v úplnej samote (ako všetci predpokladali).

Ľudia naokolo si hneď nevšimli, keď Zoya prestala vychádzať z domu, pretože ani predtým s nikým nekomunikovala a vždy sa vyhýbala ľuďom.

Susedia pri vchode boli ostražití, keď si všimli, že na vchodových dverách Zoyinho bytu je už nejaký čas rovnaký reklamný leták, zavolali políciu.

V kuchyni našli ležať mŕtvu ženu, ako sa ukázalo, zomrela asi pred 3 rokmi. To však nebolo to, čo prichádzajúcich policajtov a svedkov šokovalo. V byte bola ešte jedna žena, ktorá vyzerala skôr ako väzeň v koncentračnom tábore. Violettu, ktorá zmizla pred 30 rokmi, susedia takmer nespoznali.

Ukázalo sa, že celé tie dlhé roky bola zamknutá a nikdy nevyšla na ulicu.

V nemocnici sa najskôr každého strašne bála a s nikým sa nerozprávala. Trvalo jej šesť mesiacov, kým začala viac-menej komunikovať s ostatnými.

Celé tie roky bolo jej jediným zamestnaním čítanie kníh, takže hovorila výlučne knižným jazykom.

Novinárom dokonca poskytla rozhovor, ktorý bol zahalený zvláštnymi skutočnosťami. Violetta volala svoju matku teta a jej vlastná matka bola údajne letuška a jej otec bol slávny herec.

Ale vo veku 50 rokov si žena dokonale pamätá všetky dátumy z minulosti, čo milovala a kam chodila so svojou matkou (tetou).

Nevyhýba komunikácii s ľuďmi a odpovedá na otázky, rozpráva detaily zo svojho života v zajatí. Jediná otázka, na ktorú Violetta nevie alebo nechce odpovedať, je, prečo musela stráviť 30 rokov v domácom väzení.

Lekári sú si istí, že sa to stalo proti vôli Violetty. Súdiac podľa rozprávania ženy, jej matka Zoya nebola úplne duševne zdravá a možno tým, že svoju dcéru zavrela doma, ju chcela zachrániť pred krutým a nespravodlivým životom.

Sú to však len dohady a je nepravdepodobné, že by sa ešte niekto dozvedel pravdu…

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Newsletter

Prečítaj si

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Ak vidíte vedľa novorodenca nálepku s fialovým motýľom, mali by ste vedieť, čo to znamená.

Symbol fialového motýľa ste možno videli na pôrodníckom oddelení...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰

Istá žena videla svojho manžela plakať na dvore. Myslela si to najhoršie, vybehla von a videla, čo susedia urobili jej postihnutému manželovi.

Brittany Lynn Garrettová na vlastnej koži pozná, aké je to mať manžela v ozbrojených silách. Christopher bol vždy oddaný svojej krajine, ale práve vojna...

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne a otvorene prehovorila o svojom rozhodnutí nemať deti vo videu na TikToku. Žiaľ, musela zverejniť aktualizáciu,...

Manželstvo Richarda Gerea s o 33-ročnou mladšou manželkou, ktorá kedysi spávala na ulici, má „silnú karmickú energiu“

Po tom, čo Richardovi Gerovi stroskotali prvé dve manželstvá, sa herec rozhodol, že sa už nebude zapájať do srdcových záležitostí a mať ďalšie deti,...
Verified by MonsterInsights