Farmár našiel na poli stovky „cudzích vajec“. TÚTO fotografiu zverejnil na internete a vyvolal tým otázky medzi používateľmi internetu!

Fotografie japonského farmára sa stali hitom internetu – ich vzhľad pripomínajúci mimozemský film všetkých presvedčil, že ide o vajcia mimozemšťanov.

Tu sú, tie strašidelné „xenomorfné vajcia“


Istý farmár si všimol podobnosť s mimozemskými vajíčkami, a tak sa rozhodol zdieľať ich na Twitteri a obrázky dobyli internet.


Ako sa ukázalo, je to niečo úplne prirodzené. Na fotografiách je totiž čínska kapusta v prvých jarných dňoch, keď voda vo vonkajších vrstvách zamrzne, rastliny preto vyzerajú dosť desivo.


Úroda bola bohatá, ale kvôli teplej zime kapusta vo vnútri zhnila, takže bude slúžiť ako hnojivo. Medzitým sa všetci zainteresovaní vrhli na fotografovanie farmára pred xenomorfnými vajcami!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Farmár našiel na poli stovky „cudzích vajec“. TÚTO fotografiu zverejnil na internete a vyvolal tým otázky medzi používateľmi internetu!”