Len tí najbystrejší si všimnú čo do obrázku nepatrí okamžite. Ale dokážete to vy?

Tento súbor testov vyzerá jednoducho, ale nenechajte sa oklamať prvým dojmom. Rozpoznať narušiteľa v množstve podobných vzorov môže byť pre vaše oko skutočnou výzvou. Dokážete byť jedným z mála ľudí, ktorí nájdu správne odpovede?

Okrem toho, že sú tieto testy zábavné, slúžia aj na zlepšenie kognitívnych schopností a precvičenie pozorovacích schopností. Dobrým príkladom sú obrázky, v ktorých musíte nájsť presný počet prvkov.

V dnešnom teste nie je cieľom nájsť len jedné ovocie, ktoré je iné ako ostatné, ale prijať výzvu pre všetky ponúkané obrázky. Bez ďalších zbytočných rečí sa pustite do riešenia nasledujúcich piatich testov:

Test 1


Riešenie

.

.

.

.

.

.


Test 2


Riešenie

.

.

.

.

.

.


Test 3


Riešenie

.

.

.

.

.

.


Test 4


Riešenie

.

.

.

.

.

.


Test 5


Riešenie

.

.

.

.

.

.


Našli ste ich všetky? A ako rýchlo? Ak ste si votrelcov všimli hneď, pravdepodobne ste majstri hádaniek. Úspech v hrách, ktoré sú také náročné na oko, dokazuje, že máte skutočný zmysel pre detail. Keďže zrejme nie ste zrakovo postihnutí, čo tak si vyskúšať, či dokážete prekabátiť optický klam?

Ak sa vám to nepodarí, nezúfajte, ak chcete trénovať svoju sietnicu, čakajú na vás ďalšie zrakové testy.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Len tí najbystrejší si všimnú čo do obrázku nepatrí okamžite. Ale dokážete to vy?”