Mal tri roky, keď jeho mama náhle zmizla. O 23 rokov neskôr, pri rekonštrukcii svojho domu, objavil krutú pravdu

Syn nevedel, kde je jeho matka. Bonnie Haimová sa stratila v roku 1993, keď bol ešte dieťa. Všetko vyšlo najavo, keď sa ako dospelý rozhodol, že je čas vykonať renováciu domu.

Žena už nemala v úmysle byť so svojím manželom. Nebolo to žiadne tajomstvo. Chystala sa odsťahovať a všetci o tom vedeli, ale jedného dňa jednoducho zmizla bez toho, aby čokoľvek povedala. Jej syn mal vtedy len tri roky a až v roku 2014 sa mohol dozvedieť, čo sa naozaj stalo.

Šokujúca pravda vyšla najavo

Bonnie Haimová sa už dlho chcela odsťahovať, aby už nikdy nemusela vidieť svojho manžela. Predtým však zriadila v banke tajný účet, o ktorom sa dozvedel jej manžel.

Prikázal ho okamžite zrušiť. Ako sa však dočítame na webovej stránke Oxygen, Američanka sa svojho plánu nemienila vzdať.

Rozhodla sa dať svojmu priateľovi približne 1 200 dolárov na jeho uloženie. Nakoniec si žena našla byt a neskôr zaň zaplatila zálohu. Mala sa doň nasťahovať 23. januára 1993, keď mal Michael Haim odísť na služobnú cestu. To sa však nestalo.

Bonnie naposledy videli 6. januára 1993. Deň predtým povedala priateľovi, že sa pohádala s manželom. Bonniini priatelia si začali robiť starosti.

Polícia začala konať. Po niekoľkých hodinách sa im podarilo nájsť kabelku patriacu žene v odpadkovom koši 8 km od jej domu.

Bonnieino auto bolo zaparkované na letiskovom parkovisku. Michael vysvetlil, že jeho žena odišla z domu a on ju už nevidel.

Aaronov trojročný syn pred policajtmi uviedol, že „otecko ublížil mamičke“. Dôveryhodnosť dieťaťa však spochybnil Bonniin starý otec a otec. Nedostatok dôkazov znamenal, že Michael nebol obvinený z ublíženia svojej manželke.

O 20 rokov neskôr sa dospelý Aaron rozhodol zrenovovať rodinný dom. Keď bager kopal záhradu, z betónového dna bazéna sa vynorilo vrecko s Bonniinou mŕtvolou.

Aaronov otec bol v roku 2019 odsúdený na doživotie. Ťažko uveriť, že pravda bola toľko rokov utajovaná….

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mal tri roky, keď jeho mama náhle zmizla. O 23 rokov neskôr, pri rekonštrukcii svojho domu, objavil krutú pravdu”