Malé deti delilo od tragédie len pár sekúnd. Toto video by malo byť varovaním pre všetkých

Nedávno sa na YouTube objavil záznam, ktorý šokoval užívateľov internetu. Môžeme vidieť scény, pri ktorých nám jednoducho mrazí v žilách.

Autorom nahrávky je vodič, ktorý bol svedkom celého incidentu. Muž videl deti prechádzať cez cestu, keď sa k nim  blížilo auto vysokou rýchlosťou.

Každú chvíľu sa môže stať tragédia

„Vidíte, ako sa deti otočili mojím smerom, pretože som zbadal rýchlo sa blížiace auto a začal som trúbiť a možno ich to na chvíľu zastavilo a podarilo sa im to prežiť,“ čítame pod videom.

Deti neurobili nič, čo by bolo v rozpore s bezpečnosťou. Pred prechodom cez jazdné pruhy sa obzerali, či je všetko v poriadku. Keď videli, že cesta je prázdna, vydali sa na druhú stranu.

Keď boli deti v polovici cesty, z ničoho nič sa objavilo auto. Vodič si nevšimol, že v jazdných pruhoch sú chodci a pokračoval v jazde vysokou rýchlosťou. Na skutočnú tragédiu by stačila chvíľa.

„Toto sú filmy, ktoré by sa mali zobrazovať na billboardoch a kurzoch vodičských preukazov. Poznám ľudí, ktorí si myslia, že jazdia pomaly a bezpečne a ani si takéto situácie neuvedomujú. Na ceste musíte myslieť na dva a tri kroky vpred, bez ohľadu na rýchlosť, “ – napísal jeden z používateľov internetu.

Nezabudnite si pozrieť video nižšie!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Malé deti delilo od tragédie len pár sekúnd. Toto video by malo byť varovaním pre všetkých”