Mamička sa srdcervúco usmieva po tom, čo jej lekári po rutinnej operácii odstránili ruky a nohy

Matka sa usmievala so srdcervúcim úsmevom po tom, čo jej lekári po rutinnej operácii odstránili obe ruky a nohy.

Matka dvoch detí Lucinda Mullinsová z Kentucky sa nešťastne nakazila infekciou, ktorá viedla k amputácii všetkých jej končatín.

Štyridsaťjedenročná žena podstúpila rutinnú operáciu obličkových kameňov, ktoré sa však infikovali a vznikla u nej sepsa.

Po diagnostikovaní sepsy lekári nemali inú možnosť, ako Lucinde odstrániť nohy a ruky pod lakťom.

Napriek tragickému zvratu udalostí sa však zdá, že Lucinda si zachováva pozitívny pohľad na svet, keď sa usmieva na vozíku zabalenom v obväzoch na fotografii zhotovenej pred nemocnicou, kde sa uskutočnila operácia.

Lucindina sestra Luci Smithová sa o fotografie podelila na sociálnych sieťach a poďakovala ľuďom za „podporu, lásku, modlitby, pohľadnice, jedlo a návštevy“.

„Chceme sa ešte raz poďakovať všetkým za podporu, lásku, modlitby, pohľadnice, jedlo a návštevy,“ dodala. „Ste úžasní. V najbližších dňoch sa na niekoľko týždňov presunieme do nemocnice a potom sa vrátime späť, dúfajme, že na jej poslednú operáciu.

„Každý deň je požehnaním od Boha a my ho budeme naďalej chváliť za zázraky, ktoré vykonal. Dnes sme mohli opustiť izbu a vyraziť von na čerstvý, svieži vzduch. Modlite sa ďalej a on bude bojovať, kým sa konečne nedostaneme domov.“

Lucinda povedala: „Prišla som o nohy od kolena nadol a pravdepodobne prídem o ruky pod lakťami na oboch stranách. Lekár, s ktorým som pracovala, povedal: „Museli to urobiť, aby mi zachránili život“.

Zachoval si pozitívny prístup a vysvetlil: „Povedala som si, že toto sú karty, ktoré mi boli rozdané, a toto sú karty, s ktorými budem hrať. Som veľmi šťastná, že som nažive. Vidím svoje deti. Vidím svoju rodinu. Môžem byť so svojím manželom. To sú v tejto chvíli maličkosti.“

Matka spomenula aj podporu komunity, ktorej sa jej dostalo po operácii: „V jednom momente si myslím, že v čakárni bolo 40 ľudí.

„Telefonáty, textové správy, modlitby a veci, ktoré ľudia posielali. Malé slová povzbudenia.“

V mene Lucindinho manžela bola medzičasom zriadený účet na zbieranie preňazí, na ktorom sa odvtedy vyzbieralo 179 651 dolárov z cieľovej sumy 250 000 dolárov.

V popise zbierky sa uvádza: „Lucinda Mullinsová alebo Cindy, ako ju volá väčšina jej priateľov, je milá, starostlivá, odvážna a krásna mladá dáma, ktorá nedávno zažila tragédiu, ktorá jej zmenila život a po ktorej bude mať štvornásobnú amputáciu.

„Cindy a jej rodina budú nútení urobiť niekoľko úprav vo svojom dome, aby sa prispôsobili Cindyiným potrebám, ako aj jej protézam a adaptačným pomôckam.

„Náklady na to všetko môžu byť zdrvujúce. Túto zbierku sme začali, pretože chceme podporiť našu hrdinku Cindy a jej manžela DJ, ktorý jej stál po boku na každom kroku.“

Vo vyhlásení sa ďalej uvádza: „Cindy a jej muž majú dve malé deti, ktorým mama a otec strašne chýbajú. Život je niekedy ťažký a nedá sa tomu vyhnúť.

„Pomôžme im zmierniť ich bremeno, kým sa uzdravia a vrátia sa do života. Dúfame, že Cindy umožníme sústrediť sa na jej zotavenie. Ďakujeme vám za vašu podporu!“

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamička sa srdcervúco usmieva po tom, čo jej lekári po rutinnej operácii odstránili ruky a nohy”