Nechceli už viac platiť nájomné. Kúpili si bus a zrekonštruovali ho. Teraz žijú len v ňom

Tento nápad si určite zamilujú milovníci cestovania a kempovania! Ktorý svetobežník nesníva o domčeku na kolesách, ktorý si môže vziať kamkoľvek chce? Je to praktické, úsporné a jednoducho nádherné!

Zistite, ako tento pár premenil obyčajný školský autobus na nádherný domov.

vzdali sa svojej práce, aby mohli žiť autobusový život

Hannah a Dannymu sa nepáčilo, kde bývali. Keď im teda vypršala nájomná zmluva, rozhodli sa ju nepredĺžiť. Najprv nevedeli, kde presne sa chcú usadiť, a potom prišli s nápadom premeniť autobus na rozkošný dom na kolesách.

Obaja partneri opustili nielen svoj starý domov, ale aj svoje zamestnania, aby sa mohli venovať svojmu novému projektu. Po kompletnej premene a vybavení svojho autobusu si našli prácu na diaľku, aby mohli pracovať, kde sa im zachce.

Konečný výsledok je veľkolepý. Autobus má priestrannú kuchyňu s vynikajúcim dizajnom v zadnej časti, posteľ a veľmi funkčnú kúpeľňu. V prednej časti je pohovka v tvare L, ktorá sa zmení na prístelku, a špeciálny kútik venovaný ich psovi!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nechceli už viac platiť nájomné. Kúpili si bus a zrekonštruovali ho. Teraz žijú len v ňom”