O uhrančivý pohľad legendárny Sandokan s rokmi neprišiel. Pozrite sa, ako dnes idol Kabir Bedi (78) vyzerá. GALÉRIA

Bol idolom žien a dievčat po celom svete vrátane Československa, kde si ľudia kupovali aj tričká s jeho tvárou ozdobenou bradou a uhrančivým pohľadom. Sandokan bola najslávnejšia rola indického herca Kabira Bediho, má teraz neuveriteľných 78 rokov. Najslávnejšia rola ho pritom dostala až do Hollywoodu.

Sandokan bol indický bojovník za nezávislosť v časoch britskej koloniálnej nadvlády. Legendárny seriál bol vyrobený v taliansko-nemecko-francúzskej koprodukcii v roku 1976 a k hlavným lákadlám patrili úžasné prírodné scenérie aj romantický vzťah hlavného hrdinu s britským dievčaťom Mariannou. Najslávnejšia rola bola pre Bediho zároveň požehnaním i prekliatím. Priniesla mu slávu, ale aj problémy so získavaním ďalších hereckých príležitostí.

V roku vzniku Sandokana nakrútil tiež dobrodružný film Čierny korzár a jeho popularita bola na vrchole. Časopis Cosmopolitan ho dokonca v roku 1978 označil najkrajšieho slobodného mládenca roka. V 80. rokoch sa mihol aj v seriáli Dynastia a v roku 1983 si zahral v bondovke Chobotnička.

Herec zdržiava striedavo v Londýne, Ríme a Bombaji. V roku 2010 prevzal poriadok Talianskej republiky za zásluhy. Je štvrtýkrát ženatý a mal tri deti – dcéru a dvoch synov. Starší syn trpel psychickými problémami a v roku 1997 spáchal samovraždu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “O uhrančivý pohľad legendárny Sandokan s rokmi neprišiel. Pozrite sa, ako dnes idol Kabir Bedi (78) vyzerá. GALÉRIA”