back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Otec, ktorý prišiel o manželku a dve deti pri strašnej vražde a samovražde, hovorí, že je „vnútorne mŕtvy“.

Otec dvoch detí z Alabamy je zničený po tom, čo jeho manželka, ktorá od neho odišla zabila obe ich deti a potom spáchala samovraždu. Nancy a Derek Johnsonovci boli uprostred sporného rozvodu, keď matka dvoch detí spáchala hrozný čin. Tridsaťtriročný Johnson objavil telo svojej rodiny 28. septembra.

Tridsaťsedemročná Nancy Johnsonová údajne zabila dvojročného Jacoba a päťročnú Miu tak, že ich uškrtila a obesila sa v skrini. Johnsonová pre Fox News Digital povedala, že je „vnútorne mŕtva“ a oplakáva stratu svojej bývalej milujúcej rodiny.

Johnson a jeho manželka bojovali o opatrovníctvo svojich detí.

Otec dvoch detí bol údajne v spore o opatrovníctvo s Nancy Johnsonovou, ktorá bývala v ich dome a bývala v prívese na pozemku na základe dohody o odlúčení. 28. septembra sa Johnson zobudil na ohlušujúci hluk a vedel, že niečo nie je v poriadku.

„Mal som naozaj zlý pocit,“ povedal tlačovej agentúre s tým, že si vynútil cestu cez francúzske dvere domu, aby sa dostal dovnútra.

Videl deti zabalené do prikrývok.

Podľa Johnsona sa zdalo, že Mia a Jacob driemu, ale čoskoro si uvedomil, že to tak nie je.

„Položil som synovi ruku na chrbát, aby som ho zobudil, a zistil som, že je úplne stuhnutý a z nosa a úst mu vychádza pena,“ vysvetlil podľa Fox News. Zistil, že Mia tiež nedýcha a má podrezané hrdlo.

Povedal, že spanikáril a začal hľadať Nancy.

Johnson našiel svoju odcudzenú manželku na podlahe v šatníku a mal podozrenie, že sa obesila na opasku zo županu. Zavolal na tiesňovú linku 911 a na strašidelnú scénu rýchlo dorazila polícia.

Neskôr sa od vyšetrovateľov dozvedel, že Nancy najprv uškrtila deti, ale Mia sa zrejme bránila, uviedla televízia Fox News. Zdalo sa, že Nancy si podrezala hrdlo, aby ukončila boj. Voda vo vani bola údajne zafarbená krvou.

Nancy Johnsona prekvapila tým, že podala žiadosť o rozvod.

Jeho manželka bola šokovaná, keď v decembri 2022 Johnsonovi povedala, že sa chce rozviesť. Vyhovel jej žiadosti a zamestnal sa vo Washingtone, aby si mohol dovoliť platiť výživné na deti a alimenty, uviedla pre Fox News. Nancy sa však podľa neho začala správať čudne a vzniesla voči nemu divoké obvinenia vrátane toho, že sa ju pokúsil otráviť, hoci žila ďaleko.

Aby ochránila svoje deti, požiadala o núdzovú starostlivosť, ktorej sudca vyhovel. Nancy sa údajne pokúšala zmieriť, ale Johnson povedal, že mal pocit, že ním manipuluje, a odmietol to.

Sudca nariadil 20. septembra uzavretie dohody o rozvode

Podľa nového rozhodnutia sa manželia budú deliť o starostlivosť o dieťa, pričom jeden z nich bude týždeň bývať vo svojom dome a druhý v karavane, a potom sa vymenia. Manželia boli s dohodou zjavne spokojní, ale Johnson pre Fox News povedal, že podľa neho Nancy plánovala vraždy už nejaký čas.

„Nechcela, aby som mal deti. Deti boli jej, a keby sa o ne mala deliť, vzala by si ich so sebou,“ povedal podľa Fox News.

Bohužiaľ, svoj plán uskutočnila a Johnson o všetky prišiel. „Mala som toľko plánov pre svoje deti,“ spomína. „Môj zmysel života mi bol odobratý“.

Príbuzní založili účet GoFundMe, aby Johnsonovej pomohli vrátiť sa do života.

„Množstvo šťastia a lásky, ktoré vyžarovalo z Mii a Jacoba, bolo veľmi očividné pre všetkých okolo nich. Náš dom bol plný radosti a šťastia, ich budúcnosť bola taká svetlá v každom ohľade,“ napísal Johnson na stránke. „Počas 7 rokov nášho manželstva do nich bolo vložených toľko lásky a starostlivosti. Teraz som na nule a zostal mi asi 25-tisícový dlh, kúpeľňa, na ktorú sa nemôžem pozrieť, v ktorej sa moje deti utopili, najradšej by som to všetko vytrhol.“

„Neexistuje väčší smútok, aký by mohol muž znášať. Srdce mi puká pre tohto človeka a súdny systém, ktorý to dovolil,“ napísal jeden z darcov.

Mnohí posielali modlitby. „Toto mi jednoducho láme srdce, viem, že tento muž už nikdy nebude taký istý. Trochu peňazí a modlitieb nie je veľa, želám si, aby mohli urobiť viac. Dúfam, že jedného dňa bude opäť šťastný.“

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights