Otrasné fotky z nehody! Opitý vodič zrazil matku s kočíkom

Tentokrát riadenie pod vplyvom alkoholu takmer stálo život matky a jej malého dieťaťa. Nikto nečakal, že sa obyčajná prechádzka môže premeniť v tragédiu. Všetko kvôli nezodpovednému vodičovi.

Opitý vodič stratil kontrolu nad svojím vozidlom, vošiel na chodník a zrazil kočík. Pod vplyvom sily nárazu jedno z detí vyletelo do vzduchu a spadlo za vozidlom. Našťastie prežilo.

Zaujímalo by nás, koľkokrát sa ešte takáto situácia musí opakovať, aby vodiči začali premýšľať? A nejedná sa nám o pokuty, konanie pred súdom, o nové zákony.

Reč je o obyčajnej ľudskej zodpovednosti za svoje činy. Je to naozaj tak ťažké premýšľať? Ako zázrakom nedošlo k tragédii.

Deti boli prevezené do nemocnice a ich stav je stabilný.
Tu je matka a jej dvojčatá. Polícia našla ženu vo hysterickom stave a nie je sa čomu diviť.

Pohľad prevráteného kočíka vzbudzuje desivý dojem.

Polícia zistila, že vodič vozidla mal v krvi desaťkrát viac alkoholu než je povolené zákonom. Samozrejme, že počul obvinenia zo spáchania trestného činu.

Skoro spôsobil hroznú tragédiu.

A tu je páchateľ nehody. Možno je to dobrý nápad ukazovať tváre opitých vodičov? Myslíte si, že sa budú hanbiť?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otrasné fotky z nehody! Opitý vodič zrazil matku s kočíkom”