Sotva zadržala slzy, keď počula sťažnosti matiek na svoje deti. Jej odpoveď ich umlčala!

Šťastie v detailoch!

V jeden deň som ja a moja priateľka stáli v rade v obchode s potravinami a povedala som jej, aké lenivé sú moje deti. Dnes ráno som prišla domov z práce a môj dom, ako vždy, bol hore nohami.

„Verím, že deti sú teraz len lenivé, pretože je im všetko povolené. Robím pre nich všetko a nemôžu ani pomôcť udržať náš dom čistý. To ma veľmi netrápi, ale cítim sa tak nepríjemne, keď nečakane prídu k nám hostia a uvidia tento neporiadok.“

„Viete, na koľko ste požehnaná?“ opýtala sa žena, ktorá stala za nami.

„Ako by som chcela prísť domov a nájsť môj dom v neporiadku. Nevadí mi, že môj koberec je roztrhaný alebo špinavý riad v umývadle. Nevadilo by mi, keby boli po celom dome porozhádzané špinavé oblečenie. Nevadilo by mi, aby niekto hovoril, že je môj dom špinavý.

Čokoľvek som urobila, bola by som veľmi potešená. Naozaj by som chcela prelomiť tento neporiadok, aby som sa dostala k mojim deťom a objala ich, pobozkala ich a povedala im, ako ich milujem. Vidíte, moje dve deti zomreli v dôsledku dopravnej nehody a teraz môj manžel a ja žijeme spoločne v našom obrovskom prázdnom dome.

Môj dom je čistý, moje šaty sú uložené na miestach, riady sú poumývané.

Na mojich stenách nie sú žiadne odtlačky prstov, na kobercoch nie sú tajomné škvrny. Žiadny zvuk argumentov, žiadne tlieskanie dverí, žiadny smiech, nie „Milujem ťa, mami.“ Takže, vidíte, ste veľmi požehnaná. Dala by som všetko, aby ste si prešli tým, na čo si teraz sťažujete. Ako by som chcela ponechať svoje deti, vymazať slzy, podeliť sa o svoje sny. Len sa pozrite na to, ako sa hrajú. Keby som mala moje deti, nebolo by jedno, aký je môj domov. Bola by som rada, keby som mala moje deti.

Teraz, keď vstúpite do môjho domu a uvidíte veľký neporiadok, môžete si niečo myslieť, ak chcete, ale cítim sa veľmi požehnaná!

Zdieľajte to, ak súhlasíte.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sotva zadržala slzy, keď počula sťažnosti matiek na svoje deti. Jej odpoveď ich umlčala!”