Stáva sa vám niektorá z týchto vecí? Ak áno, milovaná osoba ZO ZÁHROBIA vás chce kontaktovať

Ak ste niekedy uvažovali o tom, či vás chce blízka osoba, ktorá zomrela, nejakým spôsobom kontaktovať, mali by ste si uvedomiť určité príznaky. Vnímate niečo z toho vo svojom každodennom živote? Možno zistíte, že niekto, kto už nie je s vami, sa vám snaží niečo povedať.

Ktoré znaky to sú? Určite sa to dozviete!

Znaky, ktoré by ste nemali prehliadnuť
Smrť blízkej osoby vás núti klásť si mnohé otázky vrátane otázky o zmysle života a o tom, čo bude po smrti.

Mnohí ľudia nepochybujú o tom, že mŕtvi nám dávajú určité znamenia. Môžu sa nám zjavovať v snoch alebo nás nútiť všímať si zvláštne veci, ktoré by sa nemali diať.

Aké signály môžu naznačovať, že sa nás zosnulý snaží kontaktovať?

Snínavie

Keď snívame, vidíme obrazy zložené z našich spomienok a myšlienok, často úplne absurdné. Niekedy sa mŕtvi zjavujú v snoch a chcú nám niečo povedať. Ak sú smutné a rozrušené, mali by sme byť opatrní – v našom živote by sa mohlo stať niečo zlé.

BLIKAJÚCE SVETLÁ

Ak sa televízor vo vašej domácnosti vypol alebo začali čudne blikať svetlá, môžete mať podozrenie, že to nie je náhoda….

ZASTAVENÉ HODINY

Niektorí veria, že zastavené hodiny sú predzvesťou nešťastia a blížiacej sa smrti. Je to tiež signál, že zosnulý blízky človek je stále niekde nablízku.

PADAJÚCE PERIE

Podľa mnohých ľudí, ak sa nám pod nohami objaví perie, je to znamenie, že nad nami bdejú anjeli.

ZVLÁŠTNA ZMENA TEPLOTY

Ak si všimneme zmenu teploty v miestnosti, ktorá nastala bez nášho pričinenia, je možné, že za ňu môže zosnulý blízky človek.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Stáva sa vám niektorá z týchto vecí? Ak áno, milovaná osoba ZO ZÁHROBIA vás chce kontaktovať”