Táto žena tvrdí, že je v nebi už 5 rokov. Podrobne opísala všetko, čo tam zažila a videla

Lynda Cramerová zažila jeden z najneobyčajnejších a najdojemnejších zážitkov v živote, keď sa v roku 2001 na niekoľko minút ocitla v stave klinickej smrti. Počas svojej cesty zažila nezabudnuteľné vízie, na ktoré nikdy nezabudne. Cramerová opisuje svoje spomienky vo videu na kanáli NDE Diary na YouTube, kde sa ľudia delia o svoje zážitky blízke smrti.

Neobyčajná cesta do neba

Vo videu Lynda rozpráva, že počas klinickej smrti najprv všetko videla zhora, vrátane resuscitácie svojho tela lekárskymi záchrannými tímami, a potom sa presunula na miesto, ktoré opisuje ako nebo.

Videla tam veľa nezvyčajných vecí, napríklad obrovské a krásne hory, ktoré boli podľa nej „30 000-krát väčšie ako Mount Everest“.

Na začiatku videa žena vysvetlila, že počas klinickej smrti vnímala plynutie času inak ako v bežnom živote.

Hoci bola v stave klinickej smrti len niekoľko minút, jej zážitok trval v jej predstavách tak, akoby trval päť rokov.

Tam zažila veľa emócií a dobrodružstiev na želanie. Tvrdí, že by sa mohla ľahko ocitnúť na vrchole hory, zmeniť účes a dokonca sa premeniť na kačicu, keby si to len pomyslela.

„Za mojím chrbtom sa rozprestieralo obrovské pohorie. Videla som budovy mrakodrapov. V porovnaní s nimi sú tie v Dubaji ako malé miniatúrne chatky.

Videla som jazerá, videl som všetko v panoramatickom pohľade. Prichádzal som do kontaktu s ľuďmi, rozprávala som sa s nimi, chodila som do budov, prechádzala som sa po meste.“ – Lynda spomína

Tieto nezabudnuteľné spomienky jej zostanú navždy a sú neoceniteľnou pripomienkou jej neobyčajnej cesty.

Ak sa chcete dozvedieť viac o jej ceste, pozrite si nasledujúce video:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto žena tvrdí, že je v nebi už 5 rokov. Podrobne opísala všetko, čo tam zažila a videla”