back to top
streda, 24 apríla, 2024

VEdeli ste, že muži milujú nízke ženy? Toto je 5 dôvodov prečo je to tak

Niektoré drobné ženy si myslia, že musia byť štíhle, aby boli príťažlivejšie, zatiaľ čo tento rozdiel je skutočnou výhodou pri zvádzaní. A to z dobrého dôvodu, byť o pár hláv nižšia by mohlo prilákať viac pozornosti mužov na prvom rande! A to z dobrého dôvodu: vďaka tejto malej veľkosti sa do vás zaľúbia viac, ako si myslíte.

V rozpore so všeobecným presvedčením muža rýchlo zvedie nízka žena. Hoci si myslíme, že muži hľadajú supermodelky, nie je to tak. Žena o niekoľko centimetrov nižšia má väčšiu šancu získať si svojho potenciálneho partnera.

Nízka žena dokáže zviesť mnohých mužov

Hoci je rozšírená mylná predstava, že ideálna žena má výšku aspoň 1,72 m a má veľkú schopnosť zvádzať, opak je pravdou, nízke ženy majú neuveriteľný potenciál na zvádzanie. Na rozdiel od toho, čo by sa nám mohlo zdať z časopisov, muži radšej oslovia niekoho, kto je o niekoľko hláv nižší ako oni, pretože ich inštinktívne priťahuje žena, ktorá je nižšia ako oni. Pre túto voľbu existuje niekoľko dôvodov, ktoré určujú túžbu po zvádzaní. Dosť na to, aby sa ženy zbláznili žiarlivosťou!

Je dokázané, že nízke ženy majú neporovnateľnú schopnosť zvádzať

Očarenie muža môže byť založené na tom, že ste nízka, a to potvrdili aj odborníci. Táto štúdia dokazuje, že určitý typ drobných žien dokáže zviesť najväčší počet mužov. Zodpovedajú morfológii Marilyn Monroe alebo krásnej Scarlett Johansson.

Tieto zistenia, o ktorých informoval denník Daily Mail, ukazujú, že ideálna postava je malá, s veľkými prsiami a štíhlym pásom. Symetria tela je ďalší spôsob, ako očariť muža, keď ste malej postavy. Definícia ramien a dĺžka nôh sú pre tých, ktorí ich vidia, veľmi príťažlivé. Dôkazom toho, že táto štíhlosť je jednou zo ženských predností, ktoré ho zaujmú.

Niektorí muži radšej zvádzajú ženy, ktoré sú nižšie ako oni.

Muž vyšší ako žena býva normou. A má na to dobrý dôvod: páry, v ktorých je žena vyššia ako jej partner, bývajú šikanované. V kolektívnom nevedomí, kde má byť muž ochrancom, môže byť pre muža trápne, ak je žena, po ktorej túži, o niekoľko hláv vyššia ako on. Je to otázka mužnosti, ktorá vždy vytvára príkaz na typy žien, ktoré treba dobývať. To však neznamená, že toto pravidlo je všeobecné. Naopak, niektorých mužov môže priťahovať alebo chcieť osloviť dievča len vtedy, ak je vysoké.

Malé dievčatá sú roztomilé

Počuli ste príslovie „všetko malé je roztomilé“? Platí to aj pre mužov, ktorí majú väčšiu tendenciu testovať svoje techniky zvádzania na drobných ženách. Zvyknú sa k nim rýchlo priblížiť, pretože ich príťažlivosť je neodolateľná. Či už na zoznamke alebo v bežnom živote, muži skôr zvedú ženu, ktorá je nižšia ako oni. Tí, ktorí si myslia: „Neozve sa mi kvôli mojej veľkosti“, sa nemusia obávať!

Sexuálna túžba muža je intenzívnejšia pre nízke dievča.

Ak vysoké dievčatá majú menšiu pravdepodobnosť, že budú oslovené ako tie, na ktoré sa pozerajú zvrchu, je to preto, že sex s nimi je intímnejší. A to z dobrého dôvodu, muž má ten pocit, že svoju partnerku chráni. Bez ohľadu na feministky, ochranársky moment mužov vedie k tomu, že chcú byť fyzicky nadradení svojej partnerke, keď ide o sex.

Platí to najmä pre tých, ktorí majú narcistickú potrebu dominovať svojej dáme v posteli. A má to svoj dôvod, s menšou ženou sa dá vyskúšať viac polôh, pretože môžu byť ľahšie, čo je zaujímavá výhoda pre mužov, ktorí radi dominujú pod posteľnou plachtou. Tento fyzický vzťah je veľkou výhodou, pokiaľ ide o sexuálny život, ale neplatí to pre romantický vzťah, kde bude mať muž tendenciu uprednostňovať nižšie dievča z iných dôvodov. Sú sexuálne veci, ktoré muži chcú, ale nikdy si ich nevyžiadajú.

Malé dievčatá sú roztomilé

Počuli ste príslovie „všetko malé je roztomilé“? Platí to aj pre mužov, ktorí majú väčšiu tendenciu testovať svoje techniky zvádzania na drobných ženách. Zvyknú sa k nim rýchlo priblížiť, pretože ich príťažlivosť je neodolateľná. Či už na zoznamke alebo v bežnom živote, muži skôr zvedú ženu, ktorá je nižšia ako oni. Tí, ktorí si myslia: „Neozve sa mi kvôli mojej veľkosti“, sa nemusia obávať!

Sexuálna túžba muža je intenzívnejšia pre nízke dievča.

Ak vysoké dievčatá majú menšiu pravdepodobnosť, že budú oslovené ako tie, na ktoré sa pozerajú zvrchu, je to preto, že sex s nimi je intímnejší. A to z dobrého dôvodu, muž má ten pocit, že svoju partnerku chráni.

Bez ohľadu na feministky, ochranársky moment mužov vedie k tomu, že chcú byť fyzicky nadradení svojej partnerke, keď ide o sex. Platí to najmä pre tých, ktorí majú narcistickú potrebu dominovať svojej dáme v posteli. A má to svoj dôvod, s menšou ženou sa dá vyskúšať viac polôh, pretože môžu byť ľahšie, čo je zaujímavá výhoda pre mužov, ktorí radi dominujú pod posteľnou plachtou.

Tento fyzický vzťah je veľkou výhodou, pokiaľ ide o sexuálny život, ale neplatí to pre romantický vzťah, kde bude mať muž tendenciu uprednostňovať nižšie dievča z iných dôvodov. Sú sexuálne veci, ktoré muži chcú, ale nikdy si ich nevyžiadajú.

Muž s nižšou ženou má väčšiu šancu byť šťastne ženatý

Vzťah medzi mužom a nižšou ženou je menej pravdepodobné, že bude jednorazový. Táto štúdia, o ktorej informoval denník The Sun, odhaľuje, že ženy s oveľa vyššími mužmi majú najšťastnejšie vzťahy! Vykonaná na 4 000 indonézskych pároch ukázala, že najšťastnejšie vzťahy boli tie, ktoré charakterizoval veľký výškový rozdiel s vyšším mužom.

Za týmto faktorom úspešnosti vzťahu nasleduje sebavedomie a príjem. Ak je druhý menovaný trvalejší, je to aj preto, že vyšší muži majú v spoločnosti výhodu, čo platí aj pre profesionálny život, kde bývajú považovaní za schopných niesť väčšiu zodpovednosť. Najnižšia žena na svete a najvyšší muž na svete zvečnili svoje šťastie!

Ako vyzerať čo najlepšie, keď ste malí?

Byť nízky nestačí na to, aby sa mužom zatočila hlava. A majú na to dobrý dôvod: pre všetky kategórie žien majú sebadôvera a sebavedomie väčší zvodný potenciál ako vzhľad. Keď žena vie, ako zvádzať a urobiť prvý krok, je pravdepodobnejšie, že upúta pozornosť! Keď ste nízka, vysoké podpätky sú elegantnejšie ako pre vysokú ženu. Odvážne si obujte čižmy, členkové topánky alebo lodičky, ak chcete vyzerať štíhlejšie.

Ak ste vysoká menej ako 1,65 metra, nohaviciam a bermudám sa vyhnite, pretože vám nezvýšia nohy. Ak si chcete obliecť kratšie nohavice, v lete ich najlepšie zlaďte so sandálmi na podpätku. Keď ste nízka, máte to šťastie, že môžete bez obmedzenia nosiť krátke sukne a šaty, ktoré vytvoria efekt, že vaše nohy sú dlhšie.

Pokiaľ ide o doplnky, malé kabelky urobia všetko a zvýraznia vašu postavu. Ak chcete zvýrazniť svoju siluetu, myslite na všetky kúsky, ktoré dodajú vášmu oblečeniu vertikálnosť, ako sú napríklad svetre alebo vesty. Ak ich budete nosiť rozopnuté, získate štíhlejšiu postavu!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Newsletter

Prečítaj si

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne...

Super novinky na čítanie z grady za Apríl

V tieni olivovníkov Eva Glyn Román o láske s príchuťou vína...

Ak vidíte vedľa novorodenca nálepku s fialovým motýľom, mali by ste vedieť, čo to znamená.

Symbol fialového motýľa ste možno videli na pôrodníckom oddelení...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰

Istá žena videla svojho manžela plakať na dvore. Myslela si to najhoršie, vybehla von a videla, čo susedia urobili jej postihnutému manželovi.

Brittany Lynn Garrettová na vlastnej koži pozná, aké je to mať manžela v ozbrojených silách. Christopher bol vždy oddaný svojej krajine, ale práve vojna...

„Som vydatá 15 rokov a nechcem deti“: žena prezradila dôvody svojho rozhodnutia

Jenn Lylesová, ktorá je vydatá už 15 rokov, verejne a otvorene prehovorila o svojom rozhodnutí nemať deti vo videu na TikToku. Žiaľ, musela zverejniť aktualizáciu,...

Manželstvo Richarda Gerea s o 33-ročnou mladšou manželkou, ktorá kedysi spávala na ulici, má „silnú karmickú energiu“

Po tom, čo Richardovi Gerovi stroskotali prvé dve manželstvá, sa herec rozhodol, že sa už nebude zapájať do srdcových záležitostí a mať ďalšie deti,...
Verified by MonsterInsights