back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Rodina bola nútená rozhodnúť o odpojení systému podpory života svojej matky v kóme, ale zrazu sa stal zázrak.

Nie je nič hroznejšie ako strata blízkeho a milovaného člena rodiny. V zúfalstve a bolesti sa ocitla rodina, ktorej sa jedného dňa obrátil život naruby. Lyndee Brownová Pellettierová-Swappová sa jedného popoludnia doslova zrútila v kuchyni svojho domu.

V bezvedomí ju našiel jej syn, ktorý okamžite zavolal záchranku. Štyridsaťpäťročnú Lyndee previezli do nemocnice, kde z neznámych príčin upadla do kómy. Takmer dva týždne nejavila známky života a rodina sa ponorila do čoraz väčšej nočnej mory.

Po 12 dňoch v kóme začali lekári hovoriť o vypnutí prístrojov na podporu života. Hoci to bolo najkrutejšie rozhodnutie, aké rodina musela urobiť, rešpektovali matkinu vôľu darovať jej orgány po smrti. Keďže orgány ženy každým dňom odumierali viac a viac, rodina musela urobiť ťažké rozhodnutie.

Lyndee bola registrovanou darkyňou orgánov, takže skutočnosť, že sa nepreberala z kómy a nejavila žiadne známky života, znamenala, že existuje veľká šanca, že sa už nikdy neprebudí a do niekoľkých týždňov zomrie.

Smútiaca rodina sa musela postupne rozlúčiť so svojou milovanou matkou a manželkou. Keď prišiel rad na jej manžela, stihol jej niekoľkokrát pošepkať do ucha: „Lyndee, potrebujem, aby si bola bojovníčka.“ Nemohol uveriť tomu, čo sa deje – jeho manželka, ktorá nejavila žiadne známky života, mu zrazu povedala : „Som bojovníčka“.

To bolo prvé a najdôležitejšie znamenie, ktoré zmenilo celú situáciu. Žena začala prejavovať čoraz viac známok života a aj po 12 hodinách bola schopná slobodne hovoriť. Stal sa zázrak. Ukázalo sa, že Lyndee bola v komatóznom stave, v ktorom bolo jej telo úplne „zamknuté“.

Absolútne celý čas však bola pri vedomí a pamätala si každý rozhovor, ktorý viedla počas celého pobytu v nemocnici.

Samotná žena po svojom uzdravení s hrôzou spomína na pocit, keď absolútne nemôžete nijakým spôsobom ukázať, že ste tam, že žijete, že ste pri vedomí.

Keď sa s ňou manžel lúčil a zašepkal jej osudné slová, cítila, že musí celou svojou bytosťou signalizovať, lebo inak bude koniec. Lekári predsa rozpoznali jav, ktorý sa stáva len jednému človeku z miliónov. Odvtedy Lyndeeino zdravie nebolo najlepšie, ale vždy, keď ochorela, lekárom sa podarilo jej zdravotný stav stabilizovať.

Aj keď sa musela nanovo naučiť jesť a chodiť, ona aj jej rodina sú šťastní, že jej vtedy osudným spôsobom zachránili život. Táto rodina chcela svojím príbehom poslať všetkým dôležitý odkaz – nikdy nestrácajte nádej. Sú chvíle, keď sa zdá, že nič nie je možné, ale zázraky sa dejú a vnútorná sila človeka dokáže urobiť neuveriteľné zázraky.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights