Slobodný otec si adoptuje chlapca, ktorý mal tri adoptívne rodiny, a dáva mu lásku, ktorú nikdy nemal

Láska dokáže vyliečiť všetky choroby a zlepšiť život. To je aj prípad tejto mladej siroty, ktorej osud sa úplne zmenil, keď sa jej cesta skrížila s cestou muža s veľkým srdcom.

Stacy Barr si adoptuje malého chlapca a vezme ho pod svoje krídla

Stacy Barr je dobrosrdečný slobodný muž, ktorý kladie veľký dôraz na vzdelávanie mladých ľudí vo svojej komunite a je rád, že sa stal adoptívnym otcom.

Keď k nemu domov prišiel vtedy len 15 ročný michal, netrvalo dlho a obaja muži sa spriatelili a vytvorili si silné puto, ktoré zmenilo ich životy.

Michal bol v ranom veku umiestnený do niekoľkých pestúnskych domovov, pričom ho nikto veľmi nechcel. Toto ťažké a traumatizujúce detstvo z neho urobilo mrzuté, pesimistické dieťa, ktoré stratilo nádej, že bude milované. Našťastie sa jeho cesta skrížila so Stacy, ktorý mu otvoril dvere nielen do jeho domova, ale aj do jeho srdca.

Spočiatku bolo dohodnuté, že sa Michal dočasne presťahuje k Stacymu. Pred príchodom do nového domova sa teda tínedžer ani neobťažoval zistiť meno alebo vzhľad muža, s ktorým mal žiť. Mladík už nechcel byť adoptovaný po sklamaniach, ktoré zažil v troch predchádzajúcich pestúnskych rodinách.

Stacy Barr bol vystrašený a bál sa, že neuspeje vo veľkej výzve, ktorou bolo prijatie tínedžera do svojho domova. Rýchlo však pozbieral všetku svoju odvahu a urobil všetko pre to, aby si ho Michal obľúbil. Na jeho veľké prekvapenie bola atmosféra v Barrovom dome iná ako u ostatných. Mladík sa cítil zvláštne „ako doma“ a bol šťastný, že má vlastnú izbu.

Netrvalo dlho a obaja muži sa k sebe pripútali, a vtedy Stacy zvažoval možnosť, že by si tínedžera nechal u seba natrvalo. Michal zasa konečne našiel domov a milujúceho otca a rovnako sa tešil, že tam môže zostať navždy.

„Vďaka tejto láske som sa cítil ako doma a pomohlo mi to všetko prekonať. Chcel som byť adoptovaný. Predtým som nechcel, ale keď som pocítil lásku rodiča, pomyslel som si, že chcem viac.

Puto medzi otcom a synom sa rodí vďaka sile lásky

Dvojica sa už nevedela dočkať, kedy sa oficiálne stane otcom a synom, ale čakalo ich ešte niekoľko krokov. Až 30. novembra 2020 Michal konečne niesol Stacyino meno.

„Čakalo nás veľa vzostupov a pádov, ale zvládli sme to spolu a každý krok na ceste stál za to,“ hovorí novopečený otecko.

Dvojica si na svojej ceste užila veľa zábavy, ale prešla si aj ťažkými chvíľami, kým sa v očiach zákona stala skutočnou rodinou. Puto otca a syna, ktoré ich dnes spája, je silnejšie než čokoľvek iné a Michal nemôže byť šťastnejší. Jeho otec ho láskyplne podporuje a pomáha mu a jeho nová rozšírená rodina je rovnako milá ako Stacy.

„Dnes som iný človek. Lepším mužom. Nemohol by som byť pyšnejší, že ho môžem nazývať synom a počuť, ako ma volá otec. Teraz sa volá Michal Graham Barr. Ďakujem vám všetkým za prijatie, lásku a modlitby. “ dodáva Stacy.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slobodný otec si adoptuje chlapca, ktorý mal tri adoptívne rodiny, a dáva mu lásku, ktorú nikdy nemal”