streda, 24 júla, 2024

Astrologická predpoveď na Jún 2024 od skúsenej slovenskej vedmy Zory Čarovnice

Mesiac jún je právom považovaný za bojovný a zároveň veľmi harmonický. A v tomto období budú musieť najčastejšie všetci predstavitelia zverokruhu čeliť prekonávaniu prekážok. A čo presne čaká jednotlivé znamenia zverokruhu? Redakcia „mysmezeny.sk“ pripravila malú astrologickú predpoveď na jún 2024 od slovenskej vedmy, ktorá si hovorí – Zora Čarovnica 

November je pre Barana obdobím, kedy by ste mali venovať veľa času tomu, čo sa deje okolo vás.

Venujte osobitnú pozornosť finančnej stránke a sledujte svoje výdavky. Aj v tomto období vás čakajú nové zaujímavé príležitosti a projekty. V druhej polovici mesiaca sa môžu objaviť rokovania so zahraničnými partnermi, ponuka na novú prácu mimo domova. Zároveň sa od vás celý mesiac očakáva, že sa budete starať o svojich blízkych a pomáhať im v ich záležitostiach.

ASTROLOGICKÁ PREDPOVEĎ NA jún 2024

V prvej polovici mesiaca čaká Býkov vyjasnenie vzťahov s rodinou a partnermi. V tomto období bude potrebná všetka vaša vytrvalosť a pozornosť k detailom v práci.

V druhej polovici mesiaca sa však na obzore objavia nové príležitosti a vyhliadky. Je to čas, keď sa môžete osvedčiť a naučiť sa niečo nové.

Blížencom sa odporúča, aby si našli čas na svojich blízkych a milovaných. Venujte pozornosť svojmu zdraviu a pozorne sledujte svoj majetok. V prvej polovici mesiaca bude intelektuálna činnosť mimoriadne búrlivá.

V tomto období však budete viac podporovať svojich partnerov. V druhej polovici mesiaca sa však úspech obráti na vás a vy budete v centre diania. Je to skvelý čas na nové tvorivé projekty a nápady.

Rakom njún prinesie aktivitu najmä v intelektuálnej a tvorivej sfére. Spolu s deťmi a príbuznými budete presadzovať svoje projekty. Niektoré osobné vzťahy v prvej polovici júna prinesú sklamanie, ale napriek tomu sa posuniete vpred a dosiahnete pokrok.

Lvi očakávajú veľké zmeny. Venujte viac pozornosti príbuzným a deťom a riešte majetkové záležitosti. V druhej polovici mesiaca vás čakajú príležitosti na cestovanie na dlhé vzdialenosti a príjemné nové známosti. Možno pôjde o rodinný výlet alebo dovolenku s deťmi. Na konci mesiaca budete úspešní v činnosti, ktorej sa venujete.

Astrologická predpoveď pre znamenia zverokruhu

Panny, na cestách sa môžu vyskytnúť konfliktné situácie. Venujte viac pozornosti svojim príbuzným, rodine a podobne zmýšľajúcim ľuďom. Druhú polovicu mesiaca budete musieť venovať finančným záležitostiam, aby ste zabezpečili svoju rodinu. Buďte opatrní pri výdavkoch, dbajte na to, aby ste všetky peniaze nemíňali na nepodstatné veci.

Váhy budú naopak otvorené peňažným príjmom. Možné sú nové známosti a sľubné kontakty. Venujte pozornosť svojmu zdraviu. Druhú polovicu mesiaca pravdepodobne strávite cestovaním a úspešnými novými projektmi.

Škorpión, toto je váš mesiac. Bude veľmi búrlivý a plný udalostí. V prvej polovici mesiaca budete veľmi žiadaní. Dávajte pozor na svoje zdravie, je možné prepracovanie. Dávajte si pozor na to, čo hovoríte, aby ste nestratili priateľov a kolegov.

Strelci by mali venovať pozornosť tomu, čo sa deje okolo nich. Za vaším chrbtom sa odohrávajú intrigy. Hrozí nebezpečenstvo krádeže a straty peňazí – pozorne sledujte svoje financie. Vaša aktívna činnosť vám pomôže realizovať nové projekty a otvorí nové možnosti. Veľkú úlohu v tom zohrajú vaši starí priatelia.

Znamenia zverokruhu v júni 2024

Kozorožci by mali počúvať svojich mužských priateľov. Pomôžu vám pokročiť v sľubnom pláne a zrealizovať projekt. V práci sa snažte vyhnúť škandálom. Venujte pozornosť rodine a deťom. Je to vhodný čas na premyslenie nových projektov a nápadov, aby ste ich v zime mohli začať realizovať.

Vodnárov čaká príval aktivít. Ale aj keď sa cítite leniví, váš šéf vždy nájde spôsob, ako vás postrčiť. Budete zmietaní vo víre najrôznejších vecí, ktoré treba urobiť v práci aj doma. Oplatí sa nájsť si čas pre seba a svoju rodinu, aby ste sa trochu zotavili. Nečakane sa môžu začať realizovať staré nedokončené projekty. Priatelia a známi vám veľmi pomôžu. Oplatí sa venovať pozornosť týmto projektom, prinesú ovocie.

Ryby čakajú dlhé cesty, fascinujúce známosti a kariérny postup. Budete stáť pred voľbou medzi sťahovaním a novými perspektívami alebo zotrvaním v rodisku. Starostlivo zvážte všetky pre a proti. Dbajte na vzťahy s rodinou a priateľmi. Snažte sa s nimi tráviť viac času.

Dúfame, že posledný jesenný mesiac prinesie každému z našich čitateľov šťastie a úspech. A čakáme na vaše komentáre, čo očakávate od hviezd v júni 2024

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Prečítaj si aj

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Doma si robíme CHUTNÝ bujón bez éčok – V obchode ho už nekupujeme. Takto si ho urobte aj vy

Vôňa tohto domáceho bujónu sa po uvarení polievky bude...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Lekári povedali mamičke s nadváhou, že je najlepšie ukončiť tehotenstvo – keď jej rozrezali brucho, všetci zostali ticho

Stať sa rodičom znamená pozrieť sa na svoj život z úplne novej perspektívy. Keď príde na svet nový život, ako rodič urobíte všetko pre...

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom trvalého puta dôvera a úprimnosť. Žiaľ, nevera je problém, s ktorým sa môžu stretnúť aj...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je to však naozaj pravda? Viera v nesmrteľnosť duše je základom väčšiny náboženstiev a môže byť...
Verified by MonsterInsights