piatok, 19 júla, 2024

Najhoršie znamenia zverokruhu, ktoré sa vekom len zhoršujú. Zistite či k nim patríte aj vy

Každý človek má zlé povahové vlastnosti a to ani zďaleka nie je objav. Je pravda, že u niektorých znamení zverokruhu je niekedy temná stránka oveľa výraznejšia ako svetlá. Títo ľudia sa dokážu epilepticky blysnúť na verejnosti a upútať pozornosť svojou zlou genialitou.

 Ale naši blízki to majú ťažké.

Astrológovia vymenovali 3 najjasnejšie zlozvyky zverokruhu, ktoré sa v starobe stávajú jednoducho neznesiteľné. Skontrolujte seba a svojich blízkych!

ZLÉ CHARAKTEROVÉ VLASTNOSTI

Zlí duchovia zverokruhu: Škorpióni

Už od útleho veku začínajú malí Škorpióni skúšať svoju ľútosť nad ostatnými. Rastú svojhlaví, sebeckí, konfliktní a ani kvôli slušnosti nechcú krotiť svoju diabolskú povahu. Pre duševnú podporu a súcit sa k nim radšej nekrčte, pretože mnohí Škorpióni – páni sú agresívni a krutí.

Zástupcovia tohto znamenia často dosahujú veľké výšky, no málokto vie, že ich do veľkej miery poháňa čierna závisť. Škorpióni sa nemôžu pokojne pozerať na úspechy iných ľudí a niekedy sú dokonca schopní hrozných činov, aby „ohli“ konkurenta.

Títo chlapci sú veľmi žiarliví a sú schopní priviesť svoju partnerku k hysterii kvôli akejkoľvek maličkosti. Ich žiarlivostné scény trvajú násilne, dlho a agresívne. A ak Škorpióni naozaj prichytia svojho milovaného pri nevere, ich pomsta môže byť mimoriadne krutá.

Je to ironické, ale usvedčovanie ostatných zo všetkých ich hriechov nezabráni tomuto znameniu klamať vľavo a vpravo v záujme svojich vlastných cieľov. Škorpióni sú skutočnými majstrami márnotratnosti, aby si dodali iluzórny lesk. A aj keď sú sami prichytení pri čine, o nejakom pokání či hanbe nemôže byť ani reči. Bohužiaľ, čím sú títo ľudia starší, tým sú ich temné stránky sofistikovanejšie.

Blíženci

V znamení Blížencov sa rodia impulzívni a neposední ľudia, ktorí sa neustále zmietajú. Zároveň vedia lepšie ako ktokoľvek iný, ako žiť pre svojich príbuzných a priateľov, a nešetria radami, aj keď sa ich na to nikto nepýtal. Tí, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú schopní vyfúknuť vašu myseľ svojou únavnosťou a zahltiť vášho úbohého partnera sťažnosťami s dôvodmi alebo bez nich.

Blíženci majú živú myseľ, no táto vlastnosť má aj temnú stránku – bezcitnú žieravosť a výsmech. Ani v tých najťažších situáciách si nenechajú ujsť príležitosť byť sarkastický. Každý, kto hľadá úprimnú radu od týchto súdruhov, riskuje, že ako odpoveď najprv dostane časť vybraného sarkazmu. Blíženci sú majstrami v tom, ako doviesť akúkoľvek maličkosť do absurdity a rozohrať okolo nej celú drámu.

Ako každé vzdušné znamenie, aj Blíženci utekajú pred pripútanosťami ako oheň. Dokonca aj v oddaných vzťahoch a priateľstvách budú títo prefíkaní ľudia milujúci slobodu vždy hľadieť smerom k iným partnerom a priateľom. A ak narazia na sladší „kúsok“, bez váhania odídu.

Blíženci sú často kritizovaní za ich povrchný postoj k ľuďom a je na tom kus pravdy. Rovnako ako straky ich priťahuje všetko svetlé, domýšľavé a šokujúce. Pravda, nemusí to vždy súvisieť s vnútornou krásou. Túžba vlastniť zdroj lesku ich často vedie k prázdnym známostiam a stretnutiam.

Zlé povahové vlastnosti: Baran

Odhodlanie a hrdosť Barana sa vekom menia na tvrdohlavú tvrdohlavosť. Sú extrémne arogantní a nenechajú si od nikoho hovoriť, čo majú robiť. Ak všetko nejde podľa ich scenára, títo ľudia sa dokážu zmeniť na krutých a zúrivých tyranov.

Baran je ohnivý a impulzívny , preto len zriedka vopred vypočítava dôsledky svojich činov. Ich nerozvážnosť a netrpezlivosť ich niekedy môže premôcť a viesť k problémom. Zároveň predstavitelia tohto znamenia majú tendenciu rýchlo rozptýliť energiu a opustiť úlohu na polceste. To ich môže viesť k nedbalému a nečestnému vykonávaniu práce, pre ktorú sú zaviazaní.

Títo ľudia sú dosť narcistickí a niekedy je pre nich ťažké pochopiť, ako sa ostatní ľudia cítia. Títo chlapi preto často nechtiac svojou priamosťou ubližujú iným. Z tohto dôvodu ich ostatní považujú za hrubých a krutých.

Hádať sa s Baranom je pre vás drahšie. Prakticky nie sú schopní konštruktívneho dialógu a sú pripravení postriekať svojho protivníka slinami od hlavy po päty a dokázať tak svoj pohľad. Zároveň sa vždy vedia ospravedlniť, aj keď sa objektívne mýlili.

Názor redakcie

Samozrejme, každé znamenie zverokruhu, o ktorom sme písali vyššie, sa v živote prejavuje úplne inak. Nakoniec sme len ľudia a nič ľudské nám nie je cudzie. Vždy je dôležité pamätať na to, že máme silu pestovať a vážiť si duchovnú krásu. Nič nie je nemožné!

Súhlasíte s týmto výberom najškodlivejších znamení zverokruhu? Podeľte sa o svoj názor v komentároch!

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

Prečítaj si aj

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

„Ľutujem, že som si adoptovala dcéru – mám pocit, že sa starám o cudzie dieťa“

Istá mamička vyvolala na internete pobúrenie po tom, čo...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre nový zaujímavý trend. Výzvu búrania stereotypov súvisiacich s ich profesiami sa rozhodli prijať ľudia z...

Tínedžer dráždil spolužiačku a uprostred hodiny jej rozopínal podprsenku. Po čase prišla do školy matka študentky a všetko neskutočne vyriešila

Matka tohto tínedžerky pracuje ako zdravotná sestra v nemocnici a počas práce nemôže používať svoj mobilný telefón. Vedenie školy však kontaktovalo vedenie nemocnice a...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci, od tých najmenších ratolestí, cez nás, až po našich starých rodičov. Výber je neskutočne pestrý,...
Verified by MonsterInsights