piatok, 19 júla, 2024

Žena vyvolala obrovský rozruch, keď tvrdila, že manželova nevera zachránila ich manželstvo

Charity Craigová zistila manželovu aféru v roku 2012 a prirovnala tento moment ku granátu, ktorý jej život uvrhol do úplnej tmy. Neskôr si však uvedomila, že to nebol koniec, ale začiatok premeny.

Počas nasledujúcich ôsmich mesiacov, keď sa Charity zúfalo snažila zachrániť svoje manželstvo, si uvedomila, že táto cesta bola skôr o jej osobnom vykúpení a uzdravení.

Teraz sa snaží presvedčiť ostatných, že nevera nemusí nevyhnutne znamenať koniec vzťahu a že hoci je ťažké rozhodnúť sa vydržať, existuje šanca vzťah nielen zachrániť, ale aj posilniť.

„Ďalších osem mesiacov som sa zúfalo snažila zachrániť svoje manželstvo, aby som si uvedomila, že to ja som potrebovala zachrániť,“ vysvetlila.

Obdobie introspekcie a zmeny, ktoré nasledovalo, zmenilo jej život z „čiernobieleho na farebný“ a po radikálnej osobnej premene sa Charity rozhodla podporovať ďalšie ženy, ktoré čelili podobným výzvam.

Dôrazne sa stavia proti spoločenskému názoru, že manželstvo nemôže prežiť neveru, a namiesto toho tvrdí, že so správnou starostlivosťou a úsilím sa vzťah môže stať silnejším a plnohodnotnejším.

Valentín 2013 znamenal prelom v živote tohto páru – ich prvé rande po afére. Hoci spočiatku bolo trochu trápne, obaja boli odhodlaní hodiť minulosť za hlavu a pohnúť sa do budúcnosti. Obdobie introspekcie a vzájomného úsilia postupne posilnilo ich puto a dokázalo, že manželstvo skutočne môže prežiť neveru.

Charity sa o príbeh svojho manželstva podelila na svojej stránke na Instagrame, no jej názory vyvolali na sociálnej sieti búrlivú diskusiu. Video, v ktorom obhajovala záchranu manželstva, získalo širokú škálu komentárov, od podpory cez skepsu až po otvorenú kritiku.

Mnohí tvrdili, že rozhodnutie zostať vo vzťahu po odhalení nevery môže byť znepokojujúcim precedensom a môže byť obzvlášť zlým príkladom, ak má pár deti.

Mnohí tiež spochybňovali svoje šťastie a pochybovali o možnosti úplného odpustenia.

Charity zdieľala video, na ktorom ona a jej manžel Matt vyzerajú skutočne šťastne, a napísala, že väčšina ľudí by vám pravdepodobne poradila, aby ste opustili svojho partnera, ak vám bol neverný, ale ona si zvolila inú cestu. „Môžete zostať a uzdraviť sa,“ napísala.

Niektorí ľudia s jej názorom súhlasili a mnohí sa podelili o vlastné skúsenosti. „Môj manžel a ja sme dobrým príkladom!

Túto cestu by som nevymenila za nič na svete, keď viem, čo viem teraz, a nevymenila by som svoje manželstvo za také, aké je teraz,“ napísala jedna používateľka, zatiaľ čo iná dodala: „Toto ma učí, že sľub je sľub, aj keď to nie je pohodlné a bolestivé.“

Iní však s postojom Charity nesúhlasili. „Nerobme z toho trend, prosím. Najmä ak máte deti. Toto je vážne hrozné,“ napísal jeden z komentujúcich.

Ďalší sa ženy opýtal: „Ak tomu naozaj veríš, prečo to stále vyťahuješ?“ A tretí respondent poznamenal: „Nemôžete sa uzdraviť v prostredí, ktoré vás zlomilo.“

„Nikdy naozaj neodpustíš. V hĺbke duše to nedokážeš. Mala som z toho vzťahu odísť už pred rokmi,“ podelila sa o svoju osobnú skúsenosť ďalšia kritička.

Napriek negatívnym recenziám je Charity presvedčená, že sa rozhodla správne a že príbeh tohto páru možno skutočne interpretovať ako svedectvo o trvalej láske a vytrvalosti.

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

Prečítaj si aj

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci,...

Upratujte efektívne a s dobrou náladou

Efektívne a pravidelné upratovanie v domácnosti je nevyhnutné pre udržanie...

„Ľutujem, že som si adoptovala dcéru – mám pocit, že sa starám o cudzie dieťa“

Istá mamička vyvolala na internete pobúrenie po tom, čo...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre nový zaujímavý trend. Výzvu búrania stereotypov súvisiacich s ich profesiami sa rozhodli prijať ľudia z...

Tínedžer dráždil spolužiačku a uprostred hodiny jej rozopínal podprsenku. Po čase prišla do školy matka študentky a všetko neskutočne vyriešila

Matka tohto tínedžerky pracuje ako zdravotná sestra v nemocnici a počas práce nemôže používať svoj mobilný telefón. Vedenie školy však kontaktovalo vedenie nemocnice a...

Potlač tričiek je cesta ako sa zviditeľniť

Najbežnejší kúsok oblečenia je nepochybne tričko. Nosíme ho všetci, od tých najmenších ratolestí, cez nás, až po našich starých rodičov. Výber je neskutočne pestrý,...
Verified by MonsterInsights