streda, 24 júla, 2024

„Zistila som, že ma môj manžel podviedol s mojou najlepšou kamarátkou – kruto som sa mu pomstila“

Istá žena sa podelila o svoju trefnú pomstu manželovi, ktorý ju podviedol so svojou najlepšou kamarátkou, kým ona bola na univerzite v inom meste.

29-ročná žena sa o nevere svojho manžela dozvedela, keď si jej sestra všimla, ako podozrivo sa správa v blízkosti jej najlepšej kamarátky, akoby ich každú chvíľu mohli pri niečom pristihnúť.

Žena sa na portáli Reddit vyjadrila, že svojho manžela konfrontovala s jeho neverou po tom, ako v jeho telefóne odfotila niekoľko správ, ktoré dokazovali, že skutočne má pomer so svojou najlepšou kamarátkou.

Dokonca si vytvorila profil na zoznamke, zoznámila sa s mužom a poslala manželovi niekoľko fotografií z rozhovorov s ním.

Zaujímavé je, že jej manžel reagoval slovami, že ak bude mať pomer s mužom, ktorého stretla, ich manželstvo sa skončí.

Zároveň však uviedla, že manželove výhovorky a pokusy o vysvetlenie jeho nevery situáciu len zhoršili. Obaja sme si mysleli, že to zvládneme, a priznajme si, že skutočné páry, ktoré sa naozaj milujú, to naozaj zvládnu,“ napísala na fóre.

Uviedla tiež, že sa striedali v návštevách každý druhý víkend a navštevovali online kurzy, keď mohla, aby mohli byť viac spolu. „Nikdy som si však nemyslela, že by ma podviedol a použil moju osamelosť a nedostatok mňa ako výhovorku, a presne to bola jeho výhovorka. Povedal, že to bolo ťažšie, ako očakával, a že som mu stále chýbala.

S mojím najlepším priateľom sa zoznámil náhodou. A potom sa to všetko jednoducho stalo. Všetko preto, že som mu chýbala. Viete si predstaviť, že opustíte svoj domov a ľudí, ktorých poznáte a milujete, aby ste uviazli v meste, kde nikoho nepoznáte, kde nemáte rodinu ani priateľov, a potom sa váš manžel takto ospravedlňuje?“

– Napísala. Keď sa všetko dozvedela, zavolala manželovi svojej najlepšej kamarátky, aby mu povedala pravdu.

Bol šokovaný a zdrvený touto správou, ale vďačný, že zavolala. Krátko nato však dostala správu od jeho priateľky, ktorá ho nazvala „pomstychtivým“ a povedala mu, že jej plán zlyhal, pretože ju miloval a nepodarilo sa mu zničiť ich manželstvo.

Medzitým sa stretla s mužom, ktorého spoznala na Tinderi, a dali si spolu pár pohárikov, ale nič viac sa nestalo. Na Instagrame však zdieľala fotografiu týchto drinkov a uistila sa, že na obrázku je jasne vidieť mužovu ruku.

„Viem, že nikdy neublížim svojmu manželovi tak, ako on ublížil mne, pretože si myslím, že ma nikdy nemiloval tak, ako som milovala ja jeho.

Mohol mi ublížiť, pretože ho milujem. Ja som jej mohol ublížiť, pretože sa miluje,“ napísal v reakcii na pomstu. Používatelia fóra boli jednoznačne na jej strane, mnohí jej posielali odkazy na podporu.

„Je to úžasné. Manžel ju podvádza a jej argumentom proti manželke je, že jej nebude môcť odpustiť, ak sa s niekým zapletie,“ napísala jedna z komentujúcich.

Ďalšia používateľka sa podelila o svoju osobnú skúsenosť. Boli sme v dvoch úplne odlišných štátoch, viac ako 14 hodín od seba, a nemali sme žiadne finančné prostriedky na to, aby sme sa navštívili. Strašne sme si chýbali a cítili sme sa deprimovaní a skľúčení.

Ale nikdy nám nenapadlo, že by sme sa navzájom podvádzali. Prečítala som to manželovi a jeho presné slová boli. Ako to môže byť obrana? To mu tak veľmi chýbala, že sa vyspal s niekým, kto nebol on?“ – napísala

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Prečítaj si aj

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Doma si robíme CHUTNÝ bujón bez éčok – V obchode ho už nekupujeme. Takto si ho urobte aj vy

Vôňa tohto domáceho bujónu sa po uvarení polievky bude...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Lekári povedali mamičke s nadváhou, že je najlepšie ukončiť tehotenstvo – keď jej rozrezali brucho, všetci zostali ticho

Stať sa rodičom znamená pozrieť sa na svoj život z úplne novej perspektívy. Keď príde na svet nový život, ako rodič urobíte všetko pre...

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom trvalého puta dôvera a úprimnosť. Žiaľ, nevera je problém, s ktorým sa môžu stretnúť aj...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je to však naozaj pravda? Viera v nesmrteľnosť duše je základom väčšiny náboženstiev a môže byť...
Verified by MonsterInsights