10 dôvodov, prečo je najlepší vzťah so ženou, ktorá miluje až príliš

 

1. Do vášho života prinesie neuveriteľnú pozitivitu

Miluje vás, miluje svet, a láska k vám jej zapĺňa všetky bunky, kosti a svaly. Jej láska je vložená do každodennej existencie a bude tak jasná a pozitívna, že bude podporovať každý deň aj vás.

2. Pomôže vám prekonať akékoľvek bôle z predchádzajúcich vzťahov

Miluje vás až „príliš“ a preto vás to odradí od uvažovania o akejkoľvek inej ženy. Ona je tá, ktorej prítomnosť vyžaduje vašu stálu pozornosť. Upúta si vašu myseľ. Ona vás bude milovať tak hlboko, že akékoľvek minulé jazvy a všetky predchádzajúce bolesti budú slabnúť a napokon sa stratia. Naučí vás znova milovať.

3. Ukáže vám, čo je láska 

Nie je to len to, čo poznáte. Nie je to láska, ktorá slabne, ak spoznáte inú ženu. Bude vás milovať dôsledne, trpezlivo, ochotne a nebojácne cez vzostupy a pády. Nebude povoľovať. Nebude možné ustúpiť. Bude milovať spôsobom, ktorý vypĺňa prázdny priestor vášho života a robí z vás lepšiu verziu seba samého.

4. Nikdy nedopustí, aby ste sa cítili prázdny

Bude vás priebežne napĺňať láskou. Počas zlých dní, v náročných ránach, po ťažkej strate a aj počas najťažších chvíľ.
S ňou sa nebudete nikdy cítiť nespokojní, nebudete sa nikdy cítiť osamelý. One bude mať všetko, čo hľadáte.

tumblr_n0ptbhrarx1qcl3afo1_1280-1200x600

5. Ona vás naučí odpúšťať

Miluje svet a bude ho vždy milovať, aj keď vidí, čo sa v ňom deje. Odpustí, všetkému zlému, čo sa jej prihodí a naučí vás sa z toho poučiť tak, ako sa poučí aj ona sama. Ukáže vám, ako odstrániť bolesť a odhodiť ju do vetra. S ňou sa naučíte odpúšťať  a na zlé zabúdať.

6. Bude k vám lojálna

Žena, ktorá miluje až príliš vás nikdy neprestane milovať. Nikdy by neurobila nič, čo by vám mohlo ublížiť.

7. Naučí vás otvárať vaše srdce pre emócie

Ona je emocionálna. Má pocity a nemá strach prejaviť ich a hovoriť o nich. Ona je typ ženy, ktorá vo vás odhalí to skryté aby ste mohli prežívať to, čo ona. Ukáže vám najlepšiu verziu seba a na oplátku budete robiť to isté s vami a naučí vás milovať.

8. Chce s vami bojovať a čo je najdôležitejšie, aj za vás

Vzhľadom na to, že vás tak miluje, bude  s vami vždy bojovať. Bude za vami stáť, bude vás posúvať vpred a tlačiť vás v náročných chvíľach . Ale to je len preto, že vás miluje. Ona s vami prejde aj peklom ak to bude potrebné. Ona bude bojovať za vás. Bude vaša najlepšia partnerka, vaša druhá polovica.

9. Bude riešiť problémy a nie od nich utekať

Jej láska je príliš veľká, ale to neznamená, že váš vzťah bude perfektný. Budete mať aj problémy, ale ona bude vždy veci riešiť a dopracuje sa ku kompromisu. Nezbalí svoje veci a neodíde. 

10. Bude milovať aj vaše najhoršie vlastnosti

Zlé vlastnosti, obavy, myšlienky. To všetko bude milovať. Predsa vie, že ste ten najlepší muž.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “10 dôvodov, prečo je najlepší vzťah so ženou, ktorá miluje až príliš”