5 vecí, ktoré by ste nikdy nikomu nemali hovoriť o svojom vzťahu

Nie každé tajomstvo si zaslúži prepáliť na verejnosti. Kedy ale držať jazyk za zubami?

1. Práve máte obdobie sexuálneho pôstu.

Veľa práce, hádka, problémy v rodine … Čokoľvek znechutí jedného z vás natoľko, že sa od seba v posteli držíte ďalej, je len vaša vec. Spoločne o pauze hovorte, ale s priateľmi na drinku nie je nič podobného potreba rozoberať. Rešpektujeme frustráciu z toho, že ste už nejaký piatok na suchu, ale verte tomu, alebo nie, posteľová pauza navštívi raz za čas snáď každý vzťah a oveľa dôležitejšie ako by vás mala zlomiť, je ju s hrdosťou a vzájomným rešpektom ustáť.

2. Keď vás rozčuľujú jeho príbuzní.

Nervozita, ktorá je spojená s predstavením svojej lásky pri rodinnom stole zažil každý. Nemá žiadne hranice a pre pokoj duše je potreba dôjsť cez nervové zrútenie k cieľovej rovinke, na ktorej si budú všetci rozumieť, baviť sa a milovať sa viac, než by ktokoľvek predpokladal. Bohužiaľ presne toto nie je jediný scenár. Zoznámite sa s matkou / otcom / bratom / sestrou vašej lásky a máte chuť sa už vo vchode otočiť a utekať, kým vyčerpaním neklesnete. Ak presne také pocity máte, mlčte o nich ako hrob. Rodina je základ, a je potrebné ju preto rešpektovať.

3. Odhalili ste partnerove najväčšie sexuálnej túžby.

Priatelia. Ross. Rachel. Princezná Leia. Tak takto nie. Neexistuje intímnejší moment vo vzťahu ako vzájomné predstavenie svojich fantázií a pošliapať ich vyzradením znamená zradiť človeka, ktorý vám ukázal najväčšiu porciu dôvery.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

4. Jeden z vás podviedol toho druhého.

Či už ide o emocionálne, alebo fyzickú neveru, ide o vec, ktorá bola, je a vždy bude medzi vami. Posťažovať si na to, že ste jeden druhému ublížili, je síce pochopiteľné a kto neverí tomu, že zdieľaná bolesť je bolesť menšia, asi by sa mal poriadne zamyslieť, ale nie, nerobí sa to. Staviate sa okamžite obaja do svetla, v ktorom stáť nechcete – ten, čo to pokazil, a ten, čo naletel. Čo keď to tak ale naozaj jednoducho nie je? Do zákulisia celého problému predsa vidíte len vy dvaja, a tak si na seba namierte presne také svetlo, ktoré považujete za správne.

5. Keď má jeden z vás finančné problémy.

I keď budete svoju nerozvážnosť brať s humorom a budete pracovať na tom, aby všetky problémy boli čo najrýchlejšie vyriešené, nastanú chvíle, kedy budete brať taký prešľap ako zlyhanie a prehru. Ak sa niečo také stane vám, nebudete chcieť z okolia cítiť ľútosť, pochopenie, alebo naopak opovrhnutie, bude to niečo, čo nebudete chcieť nahlas vyslovovať vôbec. A už vôbec nebudete chcieť podobné pocity privodiť niekomu inému, vám blízkemu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov