5 vecí, ktoré by ste nikdy nikomu nemali hovoriť o svojom vzťahu

Nie každé tajomstvo si zaslúži prepáliť na verejnosti. Kedy ale držať jazyk za zubami?

1. Práve máte obdobie sexuálneho pôstu.

Veľa práce, hádka, problémy v rodine … Čokoľvek znechutí jedného z vás natoľko, že sa od seba v posteli držíte ďalej, je len vaša vec. Spoločne o pauze hovorte, ale s priateľmi na drinku nie je nič podobného potreba rozoberať. Rešpektujeme frustráciu z toho, že ste už nejaký piatok na suchu, ale verte tomu, alebo nie, posteľová pauza navštívi raz za čas snáď každý vzťah a oveľa dôležitejšie ako by vás mala zlomiť, je ju s hrdosťou a vzájomným rešpektom ustáť.

2. Keď vás rozčuľujú jeho príbuzní.

Nervozita, ktorá je spojená s predstavením svojej lásky pri rodinnom stole zažil každý. Nemá žiadne hranice a pre pokoj duše je potreba dôjsť cez nervové zrútenie k cieľovej rovinke, na ktorej si budú všetci rozumieť, baviť sa a milovať sa viac, než by ktokoľvek predpokladal. Bohužiaľ presne toto nie je jediný scenár. Zoznámite sa s matkou / otcom / bratom / sestrou vašej lásky a máte chuť sa už vo vchode otočiť a utekať, kým vyčerpaním neklesnete. Ak presne také pocity máte, mlčte o nich ako hrob. Rodina je základ, a je potrebné ju preto rešpektovať.

3. Odhalili ste partnerove najväčšie sexuálnej túžby.

Priatelia. Ross. Rachel. Princezná Leia. Tak takto nie. Neexistuje intímnejší moment vo vzťahu ako vzájomné predstavenie svojich fantázií a pošliapať ich vyzradením znamená zradiť človeka, ktorý vám ukázal najväčšiu porciu dôvery.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

4. Jeden z vás podviedol toho druhého.

Či už ide o emocionálne, alebo fyzickú neveru, ide o vec, ktorá bola, je a vždy bude medzi vami. Posťažovať si na to, že ste jeden druhému ublížili, je síce pochopiteľné a kto neverí tomu, že zdieľaná bolesť je bolesť menšia, asi by sa mal poriadne zamyslieť, ale nie, nerobí sa to. Staviate sa okamžite obaja do svetla, v ktorom stáť nechcete – ten, čo to pokazil, a ten, čo naletel. Čo keď to tak ale naozaj jednoducho nie je? Do zákulisia celého problému predsa vidíte len vy dvaja, a tak si na seba namierte presne také svetlo, ktoré považujete za správne.

5. Keď má jeden z vás finančné problémy.

I keď budete svoju nerozvážnosť brať s humorom a budete pracovať na tom, aby všetky problémy boli čo najrýchlejšie vyriešené, nastanú chvíle, kedy budete brať taký prešľap ako zlyhanie a prehru. Ak sa niečo také stane vám, nebudete chcieť z okolia cítiť ľútosť, pochopenie, alebo naopak opovrhnutie, bude to niečo, čo nebudete chcieť nahlas vyslovovať vôbec. A už vôbec nebudete chcieť podobné pocity privodiť niekomu inému, vám blízkemu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5 vecí, ktoré by ste nikdy nikomu nemali hovoriť o svojom vzťahu”