Neutekaj za ním, ak ťa opustil. Chceš vedieť prečo? Toto radím každej mojej kamarátke

 

Nežeňte sa za ním. Garantujeme vám, že ak vás opustil raz, urobí to opäť. Bez ľútosti.

Je ľahké milovať niekoho, kto odišiel. Je nedotknuteľný, nedosiahnuteľný a tajomný. Stále si nahovárate, že sa musí vrátiť.  Ak by vás úprimne miloval, vrátil by sa. Ale on vás opustil.  Odišiel, hoci to nebolo jednoduché ani preňho. Opustil vás. Utiekol vašej láske a starostlivosti.

A pravdou je, že si vás nezaslúži.

Vieme, že myslíte iba na pekné časy s ním. Možno to boli roky a možno ste očakávali svadbu. Možno ste boli len obaja mladí a on si to iba celé rozmyslel. Možno ste boli iba príliš zaľúbená a zaslepená láskou.

Nie je to vaša chyba.

Očakával veci, ktoré by ste mu nevedeli dať. Jeho nohy chceli chodiť. Jeho srdce, chcelo niečo iné.  A nemali by ste sa za tým hnať. A ani sa o to pokúšať. Iba jeho odchod urýchlite.

Osoba ako on sa nikdy neusadí na dlho. Osoba narodená s dobrodružným a divokým srdcom nie je stvorená pre vás. A možno nie je stvorená na to, aby prijímala vašu lásku. Nie je hodný bezpodmienečnej lásky.

28239731451_508573d7fd_k1

Ak by vás skutočne miloval, mal by oči len pre vás a pre nič iné.

Preto za ním neutekajte. Nesnažte sa ho dobehnúť. Pretože niekto, kto ušiel nechce byť naháňaný a chytený. Nie je fér, čo vám urobil. Nie je fér, že sa vzdal toho, čo ste spolu budovali. Nie je fér, že jedno ráno vstal a rozmyslel si to. Nedáva to zmysel.

Musíte byť však presvedčená o tom, že ste dôležitejšia ako ten, čo vás opustil. Zaslúžite si niekoho, kto od vás nikdy neujde. Musíte veriť, že sa oplatí milovať niekoho, kto s vami chce ostať. 

Miláčik, neutekaj.

Nenaháňajte ho, kým nemáte čerstvý kyslík v pľúcach. Neutekajte za niekým, kto sa za vami ani neobzrie. Nebežte za niekým, kto nemá ani štipku slušnosti, aby vám to celé vysvetlil.

Nechajte ho odísť. Zbavte sa rany, ktorú vám zanechal na srdci. On za to nestojí.

Zdroj: http://thoughtcatalog.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neutekaj za ním, ak ťa opustil. Chceš vedieť prečo? Toto radím každej mojej kamarátke”