Podstúpila 4-násobnú amputáciu končatín, ale v make upe nemá konkurenciu. Je to ozajstná bojovníčka!

Nejedná z nás, ktorá má 2 zdravé ruky, si nevie nakresliť na očiach takú krásnu linku s takou presnosťou a precíznosťou ako toto dievča.

Kaitlyn Dobrow má 21 rokov. Hoci stratila obe ruky aj nohy ( v 2013  ako dôsledok bakteriálnej meningitídy – zápalu mozgových blán), chuť do života jej zostala. Nepoddala sa. Stále robí to, čo miluje. A robí to naozaj skvele.

Niekoľko rokov sa hýbala iba vďaka elektrickému vozíku. Od februára používa špeciálne protézy ramien a dlaní. A je schopná vytvárať takéto veci:

Jej pohyby sa vyznačujú neuveriteľnou presnosťou. Sú plynulé a ľahké. Všetko vyzerá jednoducho, hoci také nie je. Každé z protetických ramien, ktoré musí byť pripojené k hrudníku a ramenu váži okolo 5 kg!

Kaitlyn sa učí za kozmetičku a má vlastný YouTube kanál, kde prezentuje svoje videá.  Jedným z nich je aj návod na mačacie oči a červené ústa!

Zdroj: ofeminin.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Podstúpila 4-násobnú amputáciu končatín, ale v make upe nemá konkurenciu. Je to ozajstná bojovníčka!”