Potrebuješ si nájsť človeka, s ktorým sa budeš cítiť ako doma

Nebude to ľahké nájsť takú osobnosť a človeka. Možno sa to ani nemusí stať a chcem byť k vám úprimná. Ženy, ak toto nájdete a budete mať túto osobu blízko seba. Neodchádzajte od neho. Lebo skutočne ako môžete od niekoho odísť, s ktorým sa cítite doma. Ako môžete utiecť zo svojho domu? Nemusí to byť luxusný dom alebo ten najdrahší. Nemusí mať perfektnú podlahu, ktorá by sa len tak blyšťala. Nemusí to byť ani veľký domov, silu alebo pevný základ. Je to taký domov, ktorý vás drží a je tu pre vás.

Nájdite si niekoho, kto vám dá pocit bezpečia alebo si vás dostatočne cení a ukazuje vám to takým spôsobom, ako nikto iný predtým. Nájdite si niekoho, kto na tej podlahe má šmuhy alebo nečistoty. Viete ako to myslím? Najkrajšiu nedokonalosť vo svete.

Nepozerajte sa pre dokonalý domov. Nepozerajte na tie biele steny, alebo na výbavu. Nájdite si domov, ktorý môže byť hoc aj z plachiet. Nájdite si domov, v ktorom rozvoniava vôňa vianočného pečiva. Nájdite si domov v ktorom sa cítite super a ozýva sa z neho smiech a radosť. Nájdite si domov, ktorý bude vaším prístreškom aj keď vás stretne akákoľvek búrka, skočí vám do cesty.

other_people_love_romance_couple_embrace_winter_women_men__1920x1200-1400x600

Naozaj potrebujete dokonalosť a päť-hviezdičkový hotel? Nájdite si niekoho, pre ktorého sa cítite sebavedomo. Nájdite si niekoho, kto vám podá ruku. Bez ohľadu aké poškodenie v sebe máte a bolesť. Nájdite si niekoho kto vám pobozká slzy.

Nájdite si niekoho, ktorý z vášho domu spraví svätyňu. Je to niekto, kto bude vaše obľúbené miesto. Nájdite si niekoho kto bude vaším obľúbeným domovom pre odpočinok, kde môžete skloniť vašu unavenú hlavu na konci každého dňa toho bláznivého života…

photo-1444839368740-f0d3572f8067

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Potrebuješ si nájsť človeka, s ktorým sa budeš cítiť ako doma”