Keď začneš chodiť s mužom v znamení škorpióna, mala by si o ňom vedieť toto

Ak ste bol alebo ste vo vzťahu so Škorpiónom, určite nám dáte zapravdu. Ak rande s ním ešte len plánujete, nehovorte, že sme vás nevarovali.

Nie je vo zverokruhu tak charakterné znamenie, ale tak zložité na spolužitie…Redaktor portálu Your Tango spísal 14 právd o osobách narodených v tomto znamení. Vybrali sme 10 z nich, s ktorými bezhranične súhlasíme.

1. Najsexy znamenie zverokruhu

 Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí nie sú Škorpiónmi, ale taká je pravda. Temperament a pôvab im rozhodne nechýba. Ak poznáte muža, ktorý vás očaril od prvého momentu kedy ste ho zbadali, je veľmi pravdepodobné, že sa narodil v prvej polovici novembra…

 2. Škorpióny majú vždy všetko pod kontrolou

Ste vo vzťahu so Škorpiónom? Zabudnite na to, že budete trucovať. On má vždy posledné slovo.

3. Vždy vyhrávajú

Je dobré ma v skupine Škorpióna. Jeho odhodlanie, vytrvalosť a vôľa zvíťaziť  ho dovedú k víťazstvu. Horšie pre vás, ak hráte za iné tímy.

4. Oceňujú súkromie

Ak vám muž o sebe nechce veľa povedať, a naviac nemá profil na Facebooku, neznamená to, že má čo skrývať. Môže to byť signál, ktorý vypovedá o tom, že je Škorpiónom, ktorý oceňuje súkromie.

5. Sú zvedaví

To, že Škorpióny dbajú na svoje súkromie neznamená, že ich nezaujíma život iných. Sú od narodenia zvedaví s povahou detektíva. Ak neodpoviete na ich otázky, vzbudíte podozrenie.

6. Majú sarkastický zmysel pre humor

Možno nechápete, z čoho sa smejú. Možno uznáte, že to nie je na mieste, alebo je to hlúpe. Ale nezmeníte to, Škorpióny majú špecifický zmysel pre humor a treba si naň zvyknúť.

7. Nie je im jedno, čo si myslia iní

Nie je im ani jedno, čo si myslí ich partner …

8. Sú úprimní až to bolí

Nepýtajte sa Škorpióna, či vyzeráte pekne, lebo vám odpovie pravdu. A možno práve takú, ktorú ste nechceli počuť.

9. Sú šialene verní a starostliví

Ich prioritou je vaša bezpečnosť .

10. Majú skvelú pamäť

Pamätajte na to! Všetko si zapamätajú a vedia skvele zamaskovať klamstvo…

Zdroj: ofeminin.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď začneš chodiť s mužom v znamení škorpióna, mala by si o ňom vedieť toto”