Sľubujem, že nájdeš lepšieho muža, ako ten čo ti ubližoval

Niekedy sa potrebujeme uspokojiť. Ak už je to kvôli zlej robote, ktorá nás nebaví a žijeme si tu svoje nespokojné životy. Niekedy sa usadíme a staneme sa priemernými ľuďmi a povieme si „ok“ a vyberieme si obyčajný vzťah a obyčajného človeka. Budeme mať vzťah, ktorý nás nerobí živým ani akčným človekom. Dostaneme vzťah, ktorý nás vôbec nenaplňuje.

Uspokojíme sa oveľa menej s tým, ako si máme zaslúžiť.

Ale už je toho naozaj dosť. Život je a bude krátky byť s človekom, ktorý vás nerobí šťastným. Je krátky nato, aby sme nejakému človeku, ktorý si nás nezaslúži dávali šance. Je kratší na to, aby sme ostali s niekým, ktorý nám iba ubližuje a my sa bojíme zmeny, lebo sa bojíme, že si nič lepšie nenájdeme.

Ak vám niekto ublíži, vôbec si vás nezaslúži. Je to jednoduché ako facka.
Svoje rozhodnutie si už vybral. Možno to nemyslel v zlom ale škodu už urobil. A už sa to nikdy nedokáže vrátiť späť. Jednoducho je to tak. Keď vás zranil, tak si z vás zobral kúsok vášho srdca. Ale už nie je čas ho vracať späť. Nemôžete žiť životom so zlomeným srdcom. Nemôžete sa trápiť, byť nešťastný, nemilovaný a podobne.

66fbb41d635b2db5d40ed536ac660f79-1-930x600

Zaslúžite si lásku – veľkú, naozajstnú a čistú. Láska, ktorá vám neublíži, ako vám ublížil on.

Už je toho dosť, aby ste sa k niečomu zaviazali. Preto odstráňte všetky prekážky, ktoré vám bránia v spokojnom živote. Nájdite si niečo, čo vám pomôže vyrásť a budete žiariť. Je čas odísť od muža, ktorý vám robil bolesť. Vo svete sú ďalší muži, ktorí vás budu ľúbiť so svojím celým srdcom. Sľubujem, že nájdeš niekoho kto bude pre teba východom slnka. Bude spokojný s tvojou prítomnosťou, kto už sa len pri spomenutí Tvojho mena usmeje.

Takú lásku si zaslúžiš.

Ten chlap čo ti ublížil ? Vôbec ti nestojí o ďalšiu šancu. Nesnaž sa samu seba presvedčiť o tom, že sa dotyčný človek dokáže zmeniť. Ale ak skúsiš dať niekomu šancu, môžeš prehrať. Pretože ľudia sa menia iba kvôli sebe a nie kvôli Tebe.

Ale s tebou nie je nič zlé. Stretla si iba nesprávneho človeka v zlej situácií. Nesnaž sa analyzovať situáciu, ktorá sa už stala. Nepomôže ti to z nej odísť alebo sa s ňou zmieriť. Dokážeš sa z chyby iba poučiť a neurobiť ju znovu. O tom to je.  Takže zavri oči, skús nabrať poslednú nádej a silu a môžeš bojovať ďalej!

Život je príliš krátky, aby si bola nešťastná.
A ty si šťastie zaslúžiš.

@kylemeck

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sľubujem, že nájdeš lepšieho muža, ako ten čo ti ubližoval”