Srdcervúce vyznanie muža o manželstve na celý život s jedinou ženou dostane aj vás

„Áno, beriem.“ môžu byť 2 najťažšie slová. Aj preto niektorí snúbenci spred oltára utečú. Veď čo ak ich vo svete čaká niekto lepší?  Aj napriek týmto pochybnostiam sa celoživotný záväzok jedného muža dotkol tisícok sŕdc.

Dale Partridge, podnikateľ a spisovateľ na svojom Facebooku vysvetlil, prečo ho manželstvo s jednou ženou nikdy neomrzí. Tajomstvo? Oceňuje to, ako sa jeho partnerka časom zmenila. Jeho manželka Veronica bola horolezkyňa, milovníčka zvierat, matka, domáca kutilka a veľmi múdra žena.

Celé znenie príspevku:

Muži sa boja toho, že kvôli manželstvu zostanú s jednou ženou do konca života. Nie je to pravda. Ja som sa zamiloval do 19 – ročnej horolezkyne, vzal som si 20 – ročnú milovníčku zvierat, založil rodinu s 24 – ročnou matkou, vybudoval farmu s 25 – ročnou kutilkou a dnes som ženatý s 27 – ročnou múdrou ženou. Ak máte zdravú myseľ, nikdy vás jedna žena neomrzí.  Budete vlastne príjemne šokovaní koľko jej úžasných verzií ste si vzali. Nehovorte manželstvu nie, povedzte áno a hovorte ho až do smrti.

Príspevok mal vyše 275 000 zdieľaní a mnoho komentárov.

Ak sú Partridgove slová správne, zdá sa, že to najlepšie ešte len príde.

Zdroj: ofeminin.pl