Len aby si vedel, že ženu ako ja už nikdy nestretneš…

Dala som ti toho veľmi veľa, aj keď  si prestal veriť v dobro ľudstva. Si veľmi cynický a chcel si vidieť presne to, čo som ti ukázala. Som žena, ktorá príliš veľmi milovala a všetku ťarchu nášho vzťahu, som si zobrala na seba. Priala by som si, aby si videl všetko čo som považovala za lásku. Nie všetci sú taký ako ty. Nie všetci sú ako ty, čo manipuluješ s ľudmi aby si dostal presne to, čo si chcel. Chcela som ťa ľúbiť. Ty si chcel úkryt, ktorým som mohla pre teba byť.

Pre tvoje dobro, ťa musím informovať, že ženy ako som ja neprichádzajú len tak.

Sú tu aj ľudia, ktorí sa nebudú trápiť, keď ti budú robiť zle. Chcú veci, ktoré im môžeš zabezpečiť a potom sa z toho vzťahu pohnúť ďalej. Nebude ich zaujímať a nebudú ťa vonkoncom podporovať a ukazovať ti lásku, ktorú im môžeš dať. Budú čakať na niekoho bohatšieho a lepšieho ako si ty.

Neverím a neviem si teraz povedať, že či ti chýbam ale dúfam, že si otvoríš oči a zistíš s akou ženou si bol. Zaslúžiš si oveľa viac, dúfam že nájdeš a uvedomíš si to.

@tanrr

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Len aby si vedel, že ženu ako ja už nikdy nestretneš…”