Pre moju najlepšiu kamarátku, ktorá ma má rada, aj keď som vyšla z toho najhoršieho

 

Pre všetkých ľudí, ktorí nás milujú aj keď to máme momentálne najťažšie, sme úplne v troskách, ďakujeme Vám.

Ďakujem, že sa nás snažíte nakopnúť, keď sa mi nič nechce robiť a mrhám svojím časom v posteli, plačem a nechcem vyliezť z postele. Ďakujem Ti, že nám dáte lásku keď to najviac potrebujeme. Ďakujeme vám, že nás viete nalíčiť a vyzerať o trošku lepšie, keď sa nám naše slzy nevalia z očí.

Ďakujem, že mi dáš vreckovky, keď sa s nami náš priateľ rozišiel presne v ten upršaný utorok. Ďakujem, že mi dáš svoje rameno na ktorom sa viem oprieť a opýtať sa tisíc otázok čo som urobila zlé a čo by som mala hľadať..

Ďakujem, že po mne kričíš keď si zistila, že mám priateľa s ktorým sú len problémy, že sa musím od neho držať čo najďalej.

Ďakujem, že po mne kričíš a keď sa s ním stretnem aj tak, potom sa zraním a dopadnem presne tak, ako si mi to povedala.

Ďakujem, že ma nesúdiš aj keď som ti povedala, že som ho začala bozkávať a páčilo sa nám to. A potom ďakujem, že som mohla ostať v posteli s tebou spať, keď som vedela, že sa mi už neozval.

Ďakujem, že mi dáš posledný kus koláča aj keď vieš, že ho možno potrebuješ viac ty ako ja. Ďakujem, že so mnou tancuješ na stole a vypiješ toľko pohárov vína a hystericky sa začneš smiať keď spolu spievame a kričíme z plných pľúc. Ďakujem, že mi ráno pripravíš silný energetický drink a čaj.

Ďakujem, že ma ľúbiš aj keď to so mnou ide dolu kopcom a máme svoje negatívne chvíle. Ďakujem, že si ma vážiš aj keď si ma nikto momentálne neváži. Ďakujem, že mi radíš na testoch a zápočtoch keď niečo vieš a ja to neviem.

Ďakujem ti za naše spomienky a vieš o tom, že si dokážeme urobiť ešte lepšie.

Ďakujem, že ma ľúbiš aj keď som najhorší človek na svete. Ďakujem, že sa nevieš vzdať a si tu pre mňa, je to pre mňa veľa. A bude to tu pre mňa navždy. Ďakujem, že si vo mne veril a neprestal si vo mne dúfať. Ďakujem, že ma ľúbiš aj keď nevieme ľúbiť samých seba.

 criene

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pre moju najlepšiu kamarátku, ktorá ma má rada, aj keď som vyšla z toho najhoršieho”