Takú aká som ja, už nestretneš

Dala som ti tak veľa ale ty si bol vždy uzavretý myšlienke že láska a dobro neexistujú. Bol si cynický. Videl si len to, čo si chcel a to, že žena ktorá miluje príliš, ťa chce len využiť.

Prajem si, aby si vedel, že všetko čo som cítila bolo ozajstné. Nie sú všetci ako ty, nie všetci  ľudia manipulujú ostatnými aby dosiahli to čo chcú. Chcela som ťa milovať. …

Pre tvoje vlastné dobro, ženy ako ja nestretneš len tak hocikde.  Tam von, sú ľudia ktorých nezaujíma že ti ublížia. Budú ťa chcieť využiť na to, čo chcú a keď im vzťah prestane vyhovovať, opustia ťa. Nebudú ťa podporovať a ani ti dokazovať ako veľmi ťa ľúbia. Budú s tebou len pokiaľ niekto ďalší ( bohatší, zaujímavejší, viac sexy) o nich nezakopne.

Dúfam, že keď sa už rozhodneš s niekým ďalším byť,  daj si pozor s kým si začínaš. Život je príliš krátky na to, aby si ho strávil s niekým kto je povrchný. Zaslúžiš si oveľa viac, dúfam že si to uvedomíš čo najskôr, hoci na to nemôžem čakať.

@tanrr

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takú aká som ja, už nestretneš”