Tri najdôležitejšie vzťahy, ktoré by si v svojom živote chcela mať..

Všetci to dokážeme pomenovať, aké boli začiatky „vzťahov“, keď si bola malá, tak si sa hrala s chlapcom na dospelých. Prišiel k tebe a opýtal sa „Budeme spolu chodiť?“ A ty si sa rozchichotala a súhlasila, že áno. Spolu ste sa sem tam zahrali a potom si možno dostala prvú pusu,objatie alebo darček. A všetko to skončilo skôr ako to mohlo vôbec začať. Ale veď to bola iba hra. Môžeme začať odznovu. A časy sa odvtedy celkom zmenili však?

V živote sa ti stanú veci, ktoré po niekoľkých rokoch budú dávať zmysel. Ale jednoducho sa treba od emócií trochu vzdialiť a priznať si pravdu, ktorá je v tomto vesmíre asi nastavená. „Každý koniec je nový začiatok.“

Predstavujem Ti tri druhy vzťahov, ktoré môže v živote stretnúť. A ak sa ti podarí stretnúť ten pravý na začiatku, tak si šťastná, veľmi šťastná žena. Ale v skutočnosti väčšina stretne tento typ vzťahov, až keď všetko zapadne kde má a nájde ten „dokonalý vzťah.“

1. Ten pravý chlap ale v nesprávnom čase.

Tu je príklad vzťahu, ktorý sme už mali asi všetci. Perfektný chlapec alebo dievča, ktorá ťa robí šťastnou, dokážeš s ňou rásť, naučíš sa s nimi dostatočne množstvo vecí, ale je tu toľko vecí, ktoré musíš robiť a nehodí sa ti to. Hovoríš si, že ak si všetky svoje veci ohľadom svojho života dokážeš vysporiadať, tak sa možno jedného dňa stretnete. A tak len mávneš rukou a vyberieš sa cestou svojho života, ktorá vôbec nebude jednoduchá.

2. Ten nesprávny chlap ale v správnom čase.

Toto je typ vzťahu, ktorý ťa dokáže zničiť, nakoniec ti však pomôže zistiť, kto vlastne si a kým byť nechceš a možno ani nepotrebuješ. Je to vzťah, kde si na 110 percent pripravená ukončiť túto kapitolu a začať tú novú ale to sa však nemôže stať. Toto je vzťah, kde sa veľa naučíš a to mi teda ver. Naučíš sa čo máš rada, čo ľúbiš a čo nenávidíš. Naučíš sa ako byť odvážna, ako odpustiť, ako byť úprimná, silná , drzá , nahnevaná alebo šťastná a to všetko naraz. Tento typ vzťahu ti obráti tvoj život hore nohami a potom Ťa nasmeruje na tú správnu cestu. Nakoniec keď sa všetko dá do pokoja. Pripraví ťa na tretí krok, k poslednému typu vzťahu tvojho života, môže ťa stretnúť ale musíš si byť konečne istá, kto vlastne si a nemeniť identitu len kvôli tomu, že sa niekomu potrebuješ zapáčiť.

3. Ten pravý vzťah na tom správnom mieste.

Tento vzťah príde ak ti tie predchádzajúce nepodaria. No žiaľ v živote to tak funguje. Konečne sa naučíš vážiť svoje hodnoty a nielen aj tie morálne, vieš kto si a kto nechceš byť. Minulosť sa zdá byť jasná a vieš si poriadne obhájiť, že všetko sa konečne vloží do správnej časti a vieš čo chceš.

Veľa z nás sa snaží nájsť človeka, ktorý by nás dokázal naplniť ale to nie je pravda, jednoducho to patrí do vzťahu č.2 nakoniec si uvedomíš, že ty musíš byť kompletná a potom sa začnú diať skutočné zaujimavé veci.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tri najdôležitejšie vzťahy, ktoré by si v svojom živote chcela mať..”