Tri najdôležitejšie vzťahy, ktoré by si v svojom živote chcela mať..

Všetci to dokážeme pomenovať, aké boli začiatky „vzťahov“, keď si bola malá, tak si sa hrala s chlapcom na dospelých. Prišiel k tebe a opýtal sa „Budeme spolu chodiť?“ A ty si sa rozchichotala a súhlasila, že áno. Spolu ste sa sem tam zahrali a potom si možno dostala prvú pusu,objatie alebo darček. A všetko to skončilo skôr ako to mohlo vôbec začať. Ale veď to bola iba hra. Môžeme začať odznovu. A časy sa odvtedy celkom zmenili však?

V živote sa ti stanú veci, ktoré po niekoľkých rokoch budú dávať zmysel. Ale jednoducho sa treba od emócií trochu vzdialiť a priznať si pravdu, ktorá je v tomto vesmíre asi nastavená. „Každý koniec je nový začiatok.“

Predstavujem Ti tri druhy vzťahov, ktoré môže v živote stretnúť. A ak sa ti podarí stretnúť ten pravý na začiatku, tak si šťastná, veľmi šťastná žena. Ale v skutočnosti väčšina stretne tento typ vzťahov, až keď všetko zapadne kde má a nájde ten „dokonalý vzťah.“

1. Ten pravý chlap ale v nesprávnom čase.

Tu je príklad vzťahu, ktorý sme už mali asi všetci. Perfektný chlapec alebo dievča, ktorá ťa robí šťastnou, dokážeš s ňou rásť, naučíš sa s nimi dostatočne množstvo vecí, ale je tu toľko vecí, ktoré musíš robiť a nehodí sa ti to. Hovoríš si, že ak si všetky svoje veci ohľadom svojho života dokážeš vysporiadať, tak sa možno jedného dňa stretnete. A tak len mávneš rukou a vyberieš sa cestou svojho života, ktorá vôbec nebude jednoduchá.

2. Ten nesprávny chlap ale v správnom čase.

Toto je typ vzťahu, ktorý ťa dokáže zničiť, nakoniec ti však pomôže zistiť, kto vlastne si a kým byť nechceš a možno ani nepotrebuješ. Je to vzťah, kde si na 110 percent pripravená ukončiť túto kapitolu a začať tú novú ale to sa však nemôže stať. Toto je vzťah, kde sa veľa naučíš a to mi teda ver. Naučíš sa čo máš rada, čo ľúbiš a čo nenávidíš. Naučíš sa ako byť odvážna, ako odpustiť, ako byť úprimná, silná , drzá , nahnevaná alebo šťastná a to všetko naraz. Tento typ vzťahu ti obráti tvoj život hore nohami a potom Ťa nasmeruje na tú správnu cestu. Nakoniec keď sa všetko dá do pokoja. Pripraví ťa na tretí krok, k poslednému typu vzťahu tvojho života, môže ťa stretnúť ale musíš si byť konečne istá, kto vlastne si a nemeniť identitu len kvôli tomu, že sa niekomu potrebuješ zapáčiť.

3. Ten pravý vzťah na tom správnom mieste.

Tento vzťah príde ak ti tie predchádzajúce nepodaria. No žiaľ v živote to tak funguje. Konečne sa naučíš vážiť svoje hodnoty a nielen aj tie morálne, vieš kto si a kto nechceš byť. Minulosť sa zdá byť jasná a vieš si poriadne obhájiť, že všetko sa konečne vloží do správnej časti a vieš čo chceš.

Veľa z nás sa snaží nájsť človeka, ktorý by nás dokázal naplniť ale to nie je pravda, jednoducho to patrí do vzťahu č.2 nakoniec si uvedomíš, že ty musíš byť kompletná a potom sa začnú diať skutočné zaujimavé veci.