Čo si všimne dievča, keď sa do teba zamiluje? Tieto veci…

Keď sa do teba dievča zamiluje, všimne si, ako sa tvoja tvár rozžiari keď sa usmeješ. Všimne si, ako žmurkneš očami, keď sa pozeráš do tých jej. Všimne si, ako pohybuješ perami, keď jej hovoríš, že ju miluješ. Všimne si, ako držíš jej ruku zatiaľ čo sa obaja pozeráte inam. Ver mi, všimne si každú jednu drobnosť, ktorú robíš.

Ale vieš čo je ťažké, keď sa zamiluje a všetko si všimne?

Všimne si, keď sa čo i len trošku zmení spôsob, ako sa s ňou rozprávaš. Všimne si, keď sa cítiš znudene a nechceš sa s ňou rozprávať. Všimne si, keď sa pozrieš inde a bude sa cítiť akoby si sa na ňu už viac nechcel pozerať. Všimne si, keď sa spôsob akým pohybuješ perami, keď hovoríš milujem ťa, zmení. Všimne si, keď už viac nedržíš jej ruku a napokon sa bude cítiť, že s ňou už nechceš byť. Všimne si to. Všimne si všetko. Všimne si to a ono to zlomí jej srdce.

A keď si konečne všimne, ako veľmi si sa zmenil, bude sa cítiť na dne. Stres a depresia ju dostanú do svojich pazúrov a to jej privodí bezsenné noci. Bude ju to denno-denne mátať a neprestane dokým nenaberie odvahu zavrieť oči bez premýšľania nad tým, čo si všimla. Neprestane dokým jej nepovieš v čom je problém, dokým sa nevrátiš k tomu aký si bol, keď ste boli obaja šťastní a silní.

Keď si to všimne, je srdce sa kúsok po kúsku zlomí, a tá najsmutnejšia časť je, že ty si to nevšimneš.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čo si všimne dievča, keď sa do teba zamiluje? Tieto veci…”