S týmto typom muža by ste sa mali usadiť

Usaďte sa s mužom, pri ktorom sa cítite, akoby ste vy boli tá jediná osoba, na ktorej mu záleží najviac na svete. Usaďte sa s mužom, ktorý vás vždy dá na prvé miesto a pre ktorého ste prioritou. Usaďte sa s mužom, ktorý si na vás nájde čas, aj keď len na pár minút v jeho nabitom dni, aby vám povedal, že mu chýbate.

Usaďte sa s mužom, ktorý má dobré srdce, nevyužíva výhody alebo pri ktorom sa necítite bezcenná, obzvlášť keď s niečím bojujete. Usaďte sa s mužom, ktorý má pevné morálne zásady a hodnoty a cení si aj tie vaše. Usaďte sa s mužom, ktorý je milý na neznámych a k upratovačke sa správa s rovnakým rešpektom ako k svojmu šéfovi.

Usaďte sa s mužom, ktorý vás poháňa vpred namiesto ťahania dolu. Usaďte sa s mužom, ktorý si myslí, že ste nádherná bez ohľadu na to, čo máte oblečené alebo nemáte oblečené. Usaďte sa s mužom, ktorý vám dá tú extra motiváciu, keď sa už chcete vzdať. Usaďte sa s mužom, ktorý podporuje vaše sny a nechce nič viac, ako vidieť vás dosiahnuť ich – to je ten typ muža, s ktorým by ste sa mali usadiť.

Prestaňte žiť s mužom, ktorý prichádza len, keď to vyhovuje jemu. Prestaňte žiť s mužom, ktorý vám vyvoláva o 2:00 v noci, keď je opitý a osamelý. Prestaňte žiť s mužom, ktorý vám vždy dáva len dvojzmyselné komplimenty a pri ktorom spochybňujete všetky svoje rozhodnutia. Ten muž, ktorý sa neobjaví ani nezavolá vtedy, keď sľúbil. Prestaňte žiť s mužom, ktorý vám neprestáva pripomínať všetky malé veci, ktoré chce aby ste zmenili, a vy sa potom cítite akoby ste neboli dosť dobrá taká aká ste.

Prestaňte žiť s mužom, ktorého absolútne nezaujíma kto ste ako osoba a usaďte sa s mužom, ktorý vás dokáže počúvať hodiny, pretože chce poznať každý jeden detail vášho života.

Prestaňte žiť s mužom, ktorý je nespoľahlivý a nedôveryhodný a začnite sa usádzať s mužom, na ktorého sa dá spoľahnúť, že sa ukáže nielen na čas, ale aj vyjde z auta a zaklope na dvere.

Prestaňte žiť s mužom, pri ktorom máte pocit, že si jeho pozornosť musíte vydobíjať a začnite sa usádzať s mužom, pri ktorom sa cítite ako centrum vesmíru.

Nepotrebujete muža, ktorý sa objaví len napoly, nepotrebujete muža, ktorý prichádza len keď to vyhovuje jemu, nepotrebujete muža, ktorý sa na vás vykašle v poslednej minúte. Do pekla s takým chlapom. Prestaňte žiť s mužom ako on a začnite sa usádzať s mužom, ktorý sa skutočne o vás zaujíma.

Usaďte sa s mužom, ktorý rozžiari vašu dušu a vášňou zohreje vaše srdce. Usaďte sa s mužom, ktorý vás nechá byť neskrotnou a odvážnou ako ste mali byť od narodenia, ktorý sa nepokúša vás kontrolovať ani vás zmenšiť, aby ste sa vošli do jeho dlane.

Usaďte sa s mužom, ktorý nechce zmeniť žiadnu z vašich maličkostí, pretože rešpektuje kto ste a vie, že všetky vaše malé nedokonalosti len pridávajú dôvody prečo vás miluje.

Usaďte sa s mužom, ktorý vie dodržať svoje sľuby a ctí si svoje slová. Usaďte sa s mužom, pri ktorom sa cítite bezpečne. Usaďte sa s mužom, pri ktorom sa cítite, že ste dosť dobrá taká aká ste, pretože je to pravda, ste a vždy ste dosť dobrá boli.

Usaďte sa s mužom, ktorý vás miluje pre to kto ste, pretože inak si nikdy nebudete vedieť zariadiť ani jeden deň vo svojom živote.