back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Jedného dňa sa stane presne takou akú ju chceš

Zatiaľ taká nie je. Ty to vieš. Aj ona to vie.

Ale čo nevieš je, že sa snaží. Snaží sa tak neuveriteľne tvrdo, byť takou, akú ju chceš. Tápa v zmätku moderných vzťahov a vynakladá snahu. V noci zostane hore a premýšľa, prečo nie je dosť dobrá. A svoj mozog trápi všemožnými spôsobmi ako sa zlepšiť.

Jej telefón ide vybuchnúť pod záplavou mien, ktoré nie sú ty. Ale keď ju pozvú von je vždy zaneprázdnená. Zaneprázdnená čakaním na teba. Zaneprázdnená premýšľaním, čo by mala urobiť inak? Čo by mala zmeniť?

Zatiaľ čo teba buduje, seba v procese podkopáva, pretože pre nejaký dôvod si práve ona myslí, že nie je pre teba dosť dobrá.

Ak sa bude snažiť viac, ak bude pracovať tvrdšie, ak bude úspešnejšia alebo krajšia, možno potom si všimneš toho niekoho, kto vždy od teba stál jeden meter a dával ti všetok svoj čas a pozornosť.

Bitky medzi jej srdcom a hlavou sú ako zápasy boxu, pretože si uvedomuje, že by to nemalo byť takéto ťažké. Ale tiež nemôže poprieť túžby svojho srdca. A nezáleží na tom komu daruje svoj čas a pozornosť, vždy si bude želať, aby si to bol namiesto nich ty.

Ale dokonca aj tí najviac odolní a odhodlaní ľudia majú svoju bielu vlajku, pretože keď urobia najviac, snažia sa najviac a vložia 110% do vzťahu, ktorý im to neopätuje, tak napokon, jediná možnosť čo zostáva, je odísť.

A práve vtedy ti začne chýbať. Preto, lebo doteraz si jej čas a pozornosť bral ako samozrejmosť. Niečo, na čo si si už zvykol. Niečo, čo očakávaš.

Vieš ju prečítať lepšie ako svoju obľúbenú knihu. Vieš, že každá tvoja správa sa rýchlo dočká odpovede. Vieš, že ak ju o to požiadaš, bude tam. Nech je to hocikde, ona ťa nesklame. S ňou je každá odpoveď áno. Pozrieš sa na ňu a na jej tvári je napísané absolútne presne čo cíti a presne ako veľmi ťa miluje a zbožňuje. V nej sa nenachádza komplexnosť, ale čistá úprimnosť a jednoduchá prirodzenosť, o ktorej ťa učili, že je neatraktívna. Ale ona sa nezmení.

A láska, ktorú jej nie si schopný opätovať ju tiež nezmení.

Ale ľudia ako ona, ktorí majú schopnosť bezpodmienečne milovať sú tí, ktorí menia druhých.

A tak sa pohne dopredu s niekým iným dajúc im všetko, čo dávala tebe. A to bude ten moment, keď si niekto uvedomí jej hodnotu spôsobom, ktorý tebe trval príliš dlho zistiť, že ti chýba.

Bude to v ten moment, keď uvidíš niekoho ako ju drží v náručí a pocítiš žiarlivosť, ktorú si predtým nepoznal. Bude to v ten moment, keď ťa predstaví ako kamaráta a vtedy ti to dôjde.

Teraz nie je to, čo by si chcel, pretože to by bolo príliš jednoduché. Ale v momente, keď zistíš, že si bol pre ňu prioritou, ale teraz už nie je pre teba ani možnosťou, v tom momente ti bude chýbať najviac.

Budú ti chýbať správy, ktoré ti poslala príliš nedočkavo. Aj plány, ktoré si vždy zrušil. Bude ti chýbať každá snaha, ktorú urobila v udatnom pokuse na teba zapôsobiť. Budú ti chýbať konverzácie, ktoré vždy živila ona. A bude ti chýbať tá istota, že tam je. Bude ti chýbať pocit, že niekomu na tebe záležalo aj keď tebe na nej nie. A keď budeš v noci sám premýšľať kde je, zoberieš do ruky telefón ale nenapíšeš jej, aj keď tak veľmi chceš.

Budeš jej chcieť povedať všetko, čo si povedať mal a čo si mal zistiť už veľmi dávno. Ale niekedy musíme stratiť niečo, čo nebolo naše, aby sme zistili, čo byť mohlo.

A ona sa na teba usmeje cez celú miestnosť bez jediného náznaku nepriateľstva, lebo ťa stále miluje a pravdepodobne aj vždy bude. A bude to v ten moment, keď si uvedomíš niečo čo ona už dlhšie vedela, že niekedy stratená láska, ktorá nikdy nebola nájdená, zasiahne na tom najhlbšom mieste.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights