back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Jedného dňa sa udravíš a jedného dňa budeš znova milovať

Raz bol v živote čas, keď si si svoj život dopredu plánovala. Chcela si robiť toto, chcela si ísť tamto. Chcela si zvyšok svojho života prežiť s tou jednou špeciálnou osobou. Mala si v hlave usporiadaných tak veľa plánov. Predstavila si si ten perfektný deň, šťastne až do smrti, celoživotné blaho; ale jedného dňa si sa zobudila.

Po tvári ti tečú slzy. V snoch plačes, budiac sa potom bez dychu, pretože zvnútra ťa gniavi bolesť. A potom konečne zistíš, že to nebol sen.

Bola to skutočnosť, je koniec.

Láska, ktorú ste kedysi zdieľali, nebola schopná odolať času, vzdialenosti a rozdielom. Nebola láskavá keď mala byť. Namiesto toho zomrela. Kúsok po kúsku váš plameň vyhorel. Až napokon nezostalo nič než popol, spomienky a stopy toho, čo ste kedysi boli.

Začneš sa samej seba pýtať, čo si urobila zle. Znova a znova si všetko prehrávaš. Vyčerpávaš v sebe všetku zvyšnú energiu. Čo si premeškala? Čo si neurobila? Prečo?

S veľkou nádejou sa ešte raz pokúsiš veci napraviť. Dala si tomu druhú šancu, vyliala si si svoje srdce; načahovala si sa dokým sa už oprava viac nedala dosiahnuť, dokým si sa necítila beznádejne, dokým si nebola unavená.

Potom, deň za dňom, po západe každého slnka a východe nového; začala si prijímať fakt, že to skončilo. Bolí to; zarezalo sa to hlboko do tvojho vnútra. Prehrala si bitku. A je dokonané.

A tak si to nechala ísť.

Tentokrát to bolí tak veľmi, ale ver mi, všetka bolesť čoskoro pominie. Jeden deň odíde a ty budeš schopná obzrieť sa späť a usmiať sa. Budeš vďačná za krásne spomienky, ktoré ste kedysi zdieľali. Za noci, ktoré sa zmenili na rána, za najúprimnejšie konverzácie, za tú najčistejšiu lásku, čo ste kedysi mali.

Budeš vďačná za šancu milovať a že si bola milovaná.

Tvoja predstava sa nemusela stať skutočnosťou. Nemuselo to trvať večne. Mohlo to skončiť. Ale pamätaj, že raz si kvôli tomu cítila úžasný vesmír emócií, blaženosti, požehnaní a všetkých ostatných vecí.

Možno to teraz bolí, ale budeš v poriadku.

Kedysi si bola tá najšťastnejšia drahá polovička a po čase budeš znova. Prekonáš svoju búrku a tvoje slnko bude znova žiariť.

Jedného dňa sa uzdravíš a budeš znova cítiť, znova milovať.

Budeš v poriadku.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
Romana
Romana
Volám sa Romana a pre mysmezeny.sk píšem niekoľko rokov. Milujem písať o vzťahoch a ezoterike. Okrem toho ma veľmi baví môj psík. 🥰
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights