Ako sa nestratiť vo farbách jesene tejto sezóny

Každé ráno riešime tú istú dilemu, čo si na seba obliecť, aby sme splnili požiadavky súčasných módnych trendov a zapadli do spoločnosti. Väčšina z vás veľmi dobre vie, o čom asi hovoríme. Aj napriek tomu, že sortiment v oblasti dámskej ale aj pánskej módy je už dostatočne široký, predsa len máme stále problémy s tým, vybrať si niečo originálne.

Vsaďte na svoj vlastný štýl a pohodlie

Problém by to asi ani nebol, pokiaľ by sme mali na tieto drobné radosti dostatočné množstvo financií. No nemusíte byť žiadna hviezda a ani politická osobnosť, aby ste si mohli dovoliť drahé kúsky oblečenia, ktoré doladíte dámskou kabelkou. Využite na to svoj osobný štýl a vkus. Vždy bude platiť jedno základné pravidlo, že si na seba oblečiete len to, v čom sa cítite skutočne dobre.

 

Ktoré farby sú trendy?

Jeseň je čas príjemných farieb opadaného lístia, ale rovnako tak aj zamračenej oblohy alebo slabých slnečných lúčov. To znamená, že pestré farby sa viac než žiadajú. Nič nepokazíte červenou, oranžovou, šedozelenou a žltou. Samozrejme, že aj ostatné farby si svoje miesto v šatníku nájdu a niekedy vám pomôže aj malinký detail zaujímavej dámskej peňaženky.

 

Musí vždy všetko ladiť?

Dnes nie. V súčasnej dobe a módnych trendoch je to skôr naopak. Klasické topánky zladené s kabelkou tón v tóne sa naozaj nenosia, no ako sme už spomínali, každý má svoj štýl a v čom sa cíti pohodlne, to nech mu robí radosť.

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Nakupujte online 💻 I Lidl Shop I Lidl od 7.10. 2019

Práve teraz môžete nakúpiť svoje obľúbené produkty na www.lidl-shop.sk :). Inšpirujte sa na našom kanáli Kuchyňa Lidla ►https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ?sub_confirmation=1 Sledujte náš kanál Lidl Slovensko ►https://www.youtube.com/channel/UC9sIaidsrWY8tQBV07NAppw/featured?sub_confirmation=1 Nakupujte svoje obľúbené produkty na ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=popis&utm_medium=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_campaign=Nakupujte%20online%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Sledujte aktuálnu ponuku ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Navštívte Kuchyňu Lidla ►https://kuchynalidla.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 A pridajte sa aj na Facebooku ► http://facebook.com/lidlslovensko Instagrame ► https://instagram.com/lidlsk LinkedIn-e ► https://www.linkedin.com/company/lidl…

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

 

Počas jesene musíte myslieť aj na to, že rána a večer bývajú už chladnejšie. Podľa toho by ste sa mali aj obliekať. Teda vymeniť sezónne letné oblečenie a pomaly sa pripravovať na zimu. To znamená, že bez hrejivého kabátika alebo trendového saka sa nezaobídete. Všetko to zjemníte šikovným doplnkom a možno luxusnými dámskymi čižmami, ktoré sa postarajú aj o pohodlnú chôdzu.

Tričko s dlhým rukávom zaženie závan chladného vetra a zmierni pocit z nepríjemnej zimy. Nezabudnite ani na vhodné pančuchy a možno aj ponožky. Ide o pohodlie a krásu, no dôraz musíte klásť aj na vaše zdravie. Takže smelo do toho dámy.