Trendy, ktoré by mali byť súčasťou vášho šatníka aj v tomto roku

Leto je ten správny čas, kedy môžete s oblečením experimentovať oveľa viac ako v zimných mesiacoch. Množstvo žiarivých farieb a ľahkých textílií , sú dôvodom na vytváranie nečakaných nápadov a zlepšenie vášho štýlu. Skôr než sa ale rozhodnete obohatiť svoju skriňu tými najlepšími kúskami, musíte zohľadniť aj svoj vlastný štýl a vkus, predsa len to nejde tak jednoducho, no s nami sa vám to určite podarí.

Pekné šaty sú základ

V lete to platí asi najviac, mať šaty, v ktorých sa budete cíti naozaj dobre a skvelo. Musia byť z materiálu, ktorý je ľahký, vzdušný a vhodný na konkrétnu príležitosť. Opäť ale zohľadnite aj svoj vlastný vkus. Individuálny pohľad na vytvorenie vlastného štýlu je veľmi dôležitý, pretože všetky značky a strihy vám vyhovovať určite nebudú. Niekedy sa predsa len budete chcieť aj napriek nesmiernej elegancii obliecť aj do niečoho ležérnejšieho, napríklad moderného dámskeho trička s potlačou, ktoré doplníte trendovými džínsami a pohodlnými botaskami.

Kombinujte nové so starým

Ženy by si mali pamätať, že je možné vytvoriť si krásne a originálne letné oblečenie aj zo starších kúskov v šatníku. Najdôležitejšou vecou je naučiť sa kombinovať oblečenie a šaty podľa typu postavy a dodržiavať pritom určité pravidlá štýlu, ktorý ste si vybrali alebo ešte len plánujete zvoliť. So spomínaným vtipným tričkom s potlačou to nebude žiadny problém.

Rozhoduje aj príležitosť, na ktorú sa obliekate. Inak to samozrejme bude do práce, kde je nutná elegancia a vkus s nutným dodržiavaním osobnej hygieny. Úplne inak to zasa môže byť, ak sa vyberiete na výlet a nebude vás v prírode trápiť nič viac, len to, či ste si nezabudli obľúbený KeepCup pohár vziať so sebou. Nakoniec aj ten môže byť veľmi štýlový.

Opäť sú to čipka a kvety

Ako súčasť oblečenia a moderného štýlu bude aj tento rok čipka. Ak si teda vyberiete šaty s jej aplikáciou, urobíte veľmi dobre. Navyše je to jeden univerzálny doplnok oblečenia, ktorý pôsobí jemne a naozaj žensky.

Obľúbené budú aj svetlé kvetinové vzory a originálne fotografie na textíliách, ktoré z vás urobia naozaj dokonale a originálne oblečenú ženu. Jasné nápisy, rôzne pruhy a farby, to k letu jednoducho patrí, tak sa naň pripravte.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Trendy, ktoré by mali byť súčasťou vášho šatníka aj v tomto roku”