Trendy, ktoré by mali byť súčasťou vášho šatníka aj v tomto roku

Leto je ten správny čas, kedy môžete s oblečením experimentovať oveľa viac ako v zimných mesiacoch. Množstvo žiarivých farieb a ľahkých textílií , sú dôvodom na vytváranie nečakaných nápadov a zlepšenie vášho štýlu. Skôr než sa ale rozhodnete obohatiť svoju skriňu tými najlepšími kúskami, musíte zohľadniť aj svoj vlastný štýl a vkus, predsa len to nejde tak jednoducho, no s nami sa vám to určite podarí.

Pekné šaty sú základ

V lete to platí asi najviac, mať šaty, v ktorých sa budete cíti naozaj dobre a skvelo. Musia byť z materiálu, ktorý je ľahký, vzdušný a vhodný na konkrétnu príležitosť. Opäť ale zohľadnite aj svoj vlastný vkus. Individuálny pohľad na vytvorenie vlastného štýlu je veľmi dôležitý, pretože všetky značky a strihy vám vyhovovať určite nebudú. Niekedy sa predsa len budete chcieť aj napriek nesmiernej elegancii obliecť aj do niečoho ležérnejšieho, napríklad moderného dámskeho trička s potlačou, ktoré doplníte trendovými džínsami a pohodlnými botaskami.

Kombinujte nové so starým

Ženy by si mali pamätať, že je možné vytvoriť si krásne a originálne letné oblečenie aj zo starších kúskov v šatníku. Najdôležitejšou vecou je naučiť sa kombinovať oblečenie a šaty podľa typu postavy a dodržiavať pritom určité pravidlá štýlu, ktorý ste si vybrali alebo ešte len plánujete zvoliť. So spomínaným vtipným tričkom s potlačou to nebude žiadny problém.

Rozhoduje aj príležitosť, na ktorú sa obliekate. Inak to samozrejme bude do práce, kde je nutná elegancia a vkus s nutným dodržiavaním osobnej hygieny. Úplne inak to zasa môže byť, ak sa vyberiete na výlet a nebude vás v prírode trápiť nič viac, len to, či ste si nezabudli obľúbený KeepCup pohár vziať so sebou. Nakoniec aj ten môže byť veľmi štýlový.

Opäť sú to čipka a kvety

Ako súčasť oblečenia a moderného štýlu bude aj tento rok čipka. Ak si teda vyberiete šaty s jej aplikáciou, urobíte veľmi dobre. Navyše je to jeden univerzálny doplnok oblečenia, ktorý pôsobí jemne a naozaj žensky.

Obľúbené budú aj svetlé kvetinové vzory a originálne fotografie na textíliách, ktoré z vás urobia naozaj dokonale a originálne oblečenú ženu. Jasné nápisy, rôzne pruhy a farby, to k letu jednoducho patrí, tak sa naň pripravte.