5 manželiek známych mužov, ktoré vyzerajú ako bežné ženy…Dôkaz o tom, že vzhľad nezohráva hlavnú rolu pri výbere partnera

Krása je vec subjektívna. Niekedy sa stane, že aj v prípade, ak muž alebo žena nie je na prvý pohľad nijak atraktívny/a, po lepšom zoznámení sa do nich zamilujeme.

Nie je to pravidlo, ale sú prípady, kedy si pekný a inteligentní muži vyberú za svoje manželky menej príťažlivé ženy. Toto je 5 manželiek celebrít, ktoré si svojich manželov získali vďaka…

 1. Mark Zuckerberg a Priscilla ChanNajmladší miliardár je ženatý so svojou spolužiačkou, s ktorou sa stretol v roku 2004. Hovorí sa, že bola jednou z mála, ktorá ho podporovala, keď sa začal venovať budovaniu sociálnej sieti Facebook. Pred samotným manželstvom spolu prežili 9 šťastných rokov. Podľa jeho slov si ho podmanila svojou jednoduchosťou a otvorenosťou. Rovnako ako Mark, ani Priscilla sa nezaujíma o drahé materiálne veci či popularitu, ktorá ju kvôli manželstvu postihla.

 2. Hugh Jackman a Deborra-lee FurnessTento herec by mohol mať za ženu akúkoľvek krásku. No už 20 rokov vlastní jeho srdce Deborra-lee Furness. Keď sa zoznámili v deväťdesiatych rokoch, Deborra bola známou a žiadanou herečkou. Hugh bol v tom čase pomerne neznámym a od svojej manželky je mladší o celých 13 rokov. Nebudem to skrývať, rozdiel vo veku je značný. Avšak Hugh bol vždy zrelší ako ja, takže sme sa v našom vzťahu navzájom vyvažovali. Samozrejme, mám viac životných skúseností. No aj napriek nepríjemnostiam v podobe neodbytných obdivovateliek či novinárov, nikdy som neľutovala, že som za Hugha vydala,“ povedala Deborra-lee.

 3. Pierce Brosnan a Keely Shaye SmithAj napriek tomu, že sa Agent 007 poznal s krásnou Halle Berry, za svoju právoplatnú manželku si vzal obyčajnú novinárku. Ich svadba sa konala v roku 2001, no predtým sa stretávali viac ako 7 rokov. Medzitým sa im podarilo splodiť dvoch synov.   

   

   

   

   

   

  V súčasnosti si stále užívajú jede druhého a nevenujú žiadnu pozornosť hlúpym poznámkam o postave jej manželky Keely. „Je jednou z milióna. Som rád, že som ju našiel,“ prezradil Pierce.

 4. Hugh Laurie a Jo GreenNezvyčajný televízny lekár je v skutočnom živote šťastne ženatý so správkyňou divadla. Stretli sa v polovici 80. rokov a po rokoch priateľstva sa vzťah dostal do ničoho vážnejšieho. Hugh priznal, že Jo ho zaujala svojím logickým myslením.   

   

  Svadba sa odohrala v lete roku 1989 a v súčasnosti majú 3 deti. Podľa herca ich manželstvo každým rokom čoraz viac a viac prekvitá.

 5. Vladimir Kličko a Hayden Panettier Keď Hayden začala vzťah s Vladimirom Kličkom, pre mnohých to bol veľký šok. Žene, ktorá skôr vyzerá ako tinedžerka, sa podarilo dobyť srdce známeho boxera. Skutočnosť, že je od neho nižšia o 50 cm, nemení nič na tom, že sa medzi nimi vytvoril hlboký vzťah, vďaka čomu priviedli na svet dcérku s menom Kaya Evdokia.

Tieto páry sú dôkazom toho, že vzhľad nie je hlavným kritériom pri výbere životného partnera. A aj napriek rozdielom môžu spolu žiť šťastným a spokojným životom.

Čo si myslíte o tejto téme vy? Podeľte sa o svoje názory v komentároch na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc