Čo sa môže stať, ak spadne dieťa z postele? Táto matka varuje každého!

Stalo sa jej to so svojím synom.

Malý Colton Ferguson padol z postele, zatiaľ čo jeho matka trávila čas s priateľmi. V dôsledku pádu si vážne poranenil hlavu, uvádza Simple Most.

Teraz jeho matka varuje ostatných rodičov, aby nenechali svoje deti bez dozoru, a v prípade traumy musia vždy ísť do nemocnice.

26-ročná Paige Ferguson šla navštíviť svojich priateľov a vzala si s sebou dieťa. Dievča dalo dieťa na veľkú posteľ, obklopila ho vankúšmi a  potom odišlo z izby. Po chvíli počula hlasný plač – ukázalo sa, že dieťa padlo na zem z výšky asi 60 cm. Chlapec si ťažko zasiahol hlavu. Ale na tele nemal žiadne poranenie.

Rodičia sa však rozhodli ísť do nemocnice. Zdalo sa im, že to nebude trvať dlho, pretože s dieťaťom nebolo nič dôležité. Neplakal a celá cesta do nemocnice bola v dobrej nálade.

Ale ihneď po príchode do nemocnice dieťa začalo vracanie. Poslali ho na počítačovú tomografiu.

Ukázala, že kosti lebky chlapca sú zlomené.Prežil mozgové krvácanie a zastavenie srdca. Šance, že prežije, boli malé. A aj keby sa z toho dokázal dostať von, lekári si boli istí, že Colton bude navždy postihnutý.

Colton strávil asi mesiac v nemocnici, podstúpil operáciu a niekoľko krvných transfúzií. Teraz je doma, ale nebolo možné úplne obnoviť jeho zdravie. Dostal ťažkú ​​epilepsiu a jedol cez gastrozond.

V budúcnosti čelí mozgovej obrne, čo znamená, že chlapec bude mať problémy s rečou a schopnosťou normálne sa pohybovať.

Coltonovi rodičia na svojej Facebook stránke vyzvali všetkých rodičov detí, aby nenechali svoje deti bez dozoru a v prípade, že k nehode došlo, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc!

Počuli ste o takýchto prípadoch?

zdroj:lifter.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čo sa môže stať, ak spadne dieťa z postele? Táto matka varuje každého!”