Opitá mládež vyčíňala v Bratislave. Na Obchodnej, ale aj pod hradom museli zasahovať policajti

Ako určite viete, posledné týždne tu máme prázdniny a s tým sú spojené aj rôzne výtržnosti našej mládeži v hlavnom meste. Dlhé teplé večery a pár pohárikov alkoholu často vyvrcholia až do vytŕžností, či ublížení na zdraví.

Minulý víkend sa policajti rozhodli vydať do ulíc Starého Mesta, kde ich čakalo mnoho incidentov. Niekoľko z nich sa stalo aj na Židovskej ulici pod Bratislavským hradom a na Obchodnej ulici. Práve táto ulica je asi najčastejším dejiskom rôznych výtržnosti, pretože sa tam mladí ľudia nachádzajú najčastejšie.

Policajti v priebehu minulotýždňovej piatkovej noci zadržali 9 mladistvých ľudí, ktorým po dychovom teste v dychu namerali alkohol a doposiaľ nedovŕšili 18 rokov.

Veríme, že tieto pravidelné policajné kontroly spôsobia zníženie počtu opitých mladých ľudí, ktorí namiesto baru skončia v piatok večer na policajnej stanici. Po takýchto mladých ľudí si musia na stanicu prísť ich rodičia a potom ich čaká aj pohovor zo sociálnoprávnej ochrany detí.

Okrem mladých ľudí omámených alkohol na túto akciu doplatili aj predajcovia alkoholu, ktorí im alkohol nalievali. Táto akcia má byť práve namierená aj proti takýmto predajcom.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/2086267454736799/?t=0

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Opitá mládež vyčíňala v Bratislave. Na Obchodnej, ale aj pod hradom museli zasahovať policajti”