VIDEO: Odvážna žena obraňovala svojich psov pred medveďom. TOTO UROBILA

Ženu natočili, ako zaútočí na medveďa, aby obránila svojich psov.

Neuveriteľné zábery boli zverejnené na TikToku a ihneď sa stali virálnymi.

Vo videu je vidieť medveďa, ktorý sa pohybuje pozdĺž steny so svojimi mláďatami, zatiaľ čo psy behajú po záhrade a obraňujú svoje územie.

V jednom okamihu sa zdá, že sa medveď snaží chytiť jedného zo psov skôr, ako žena vybehne na záhradu, aby zachránila svojich psov.

Žena z Utahu, sa odvážne rozbehne k medveďovi a bez váhania ho odtlačí zo steny. Potom sa rozhliadne po záhrade, aby sa ubezpečila, že sú všetky jej psy v poriadku a najmenšieho schytí a uteká do domu. Keď žena a jej miláčikovia utečú do domu, medveď sa opäť snaží vyliezť na stenu.

Na TikToku sa potvrdilo, že všetkým psom a medveďovi s mláďatami sa nič nestalo a sú v poriadku.

Video prilákalo tisíce komentárov, pričom niektorí ľudia túto ženu chválili a iní poukazovali na to, že medveď sa pravdepodobne snažil obraňovať svoje mláďatá.

Americký medveď je pôvodom z Utahu a zvyčajne žije v zalesnených oblastiach po celom štáte. Biológovia odhadujú, že v štáte je podľa národného parku Zion zhruba 4 000 čiernych medveďov.

Napriek svojmu názvu môžu byť čiernej, hnedej alebo béžovej farby. Čierne medvede zvyčajne nie sú agresívne, ale pri zháňaní potravy sa môžu vyskytnúť zriedkavé útoky na človeka.

Zdroj
Zdroj foto: www.unsplash.com