Prečo investovať do kvalitného oblečenia?

Väčšina z nás má v skrini podstatne viac oblečenia než potrebujeme, dokonca viac ako dokážeme vynosiť. Výpredaje sú lákavé a ak nám niečo padne do oka veľakrát neodoláme. Dámske mikiny, tričká, dámske tenisky – to všetko môžeme nakúpiť pomerne lacno.  Lenže lacné odevy rovnako ako lacné matrace neuspokoja každého.

Rýchla móda

Lacné oblečenie v skutočnosti vôbec nie je také lacné ako si myslíme. Nízka cena síce teší spotrebiteľov ale už menej životné prostredie a ľudí, ktorí tričká vyrábajú. Nemáme teraz na mysli odevné spoločnosti ale ľudí, ktorý dámske mikiny vyrábajú vlastnými rukami. Pracovné podmienky a ich mzda sú neraz nevyhovujúce, o ochrane životného prostredia nehovoriac. Treba vyrábať rýchlo a lacno, pretože nová sezóna a s ňou aj nová kolekcia už klope na dvere. Problém s veľkým množstvom lacného a nekvalitného oblečenia je aj pri jeho likvidácií a zbytočne sa produkuje veľké množstvo odpadov.  Preto by ste

Stavte na kvalitu

Oblečenie alebo kvalitné dámske tenisky vám vydržia celé roky a aj preto je ich cena vyššia. Oblečenie vám ale vydrží dlhú dobu, pokojne aj niekoľko rokov, vyrobené je z kvalitných materiálov a technológiou, ktorá zaťažuje životné prostredie o poznanie menej. V neposlednom rade treba povedať, že aj zamestnanci týchto výrobcov pracujú v lepších podmienkach.

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Nakupujte online 💻 I Lidl Shop I Lidl od 7.10. 2019

Práve teraz môžete nakúpiť svoje obľúbené produkty na www.lidl-shop.sk :). Inšpirujte sa na našom kanáli Kuchyňa Lidla ►https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ?sub_confirmation=1 Sledujte náš kanál Lidl Slovensko ►https://www.youtube.com/channel/UC9sIaidsrWY8tQBV07NAppw/featured?sub_confirmation=1 Nakupujte svoje obľúbené produkty na ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=popis&utm_medium=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_campaign=Nakupujte%20online%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Sledujte aktuálnu ponuku ►https://www.lidl-shop.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 Navštívte Kuchyňu Lidla ►https://kuchynalidla.sk/#utm_source=YouTube%20-%20Lidl%20Slovensko&utm_medium=spot&utm_campaign=Lidl%20otv%C3%A1ra%20eshop%20%20I%20Lidl%20Shop%20I%20Lidl%20od%207.10.%202019 A pridajte sa aj na Facebooku ► http://facebook.com/lidlslovensko Instagrame ► https://instagram.com/lidlsk LinkedIn-e ► https://www.linkedin.com/company/lidl…

Nakupujte online – Lidl je odteraz všade

Okrem toho pri  lacnom oblečení sa šetrí aj na farbiacich látkach čo môže viesť k podráždeniu kože alebo alergickej reakcií. Nie vždy to ale pri odevoch alebo nových lacných matracoch platí, záleží, kde nakupujete a od koho si tovar kupujete.

Slow fashion možno nenasleduje aktuálne módne trendy ale zastáva názor, že vám stačí vlastniť menej kvalitných a nadčasových kúskov. Keď sa zamyslíte nad tým, čo najradšej nosíte je to oblečenie alebo pohodlná dámska mikina, ktoré vám pristanú a v ktorých sa cítite pohodlne aj keď ich vlastníte už nejaký ten rok? Alebo je to kúsok, ktorý máte v šatníku pár dní a o mesiac už vyjde z módy?