Dojímavý príbeh babičky z Nových Zámkov, ktorá predáva zeleninu! Pomáha jej celé Slovensko

Sympatická starenka z Nových Zámkov celý svoj život konala dobro tým, že pomáhala iným. Dnes, v dôchodkovom veku a bez manžela, predáva doma vypestovanú zeleninu na miestnom trhovisku.

Pani Margit, ako sa rada nechá oslovovať, je skromná vdova z Nových zámkov, konkrétne z malebnej dedinky s názvom Dvory nad  Žitavou.

Jej príbeh je veľmi dojemný, pretože denodenne prichádza predávať domácu zeleninu, ktorú si pestuje a zbiera sama. Jedna z jej zákazníčok nám povedala, že to je nádherná skromná žena, ktorá predáva len pár druhov zeleniny, no jej zelenina je široko d’aleko jedna z najlepších. Svoj život teta Margit zasvetila pomáhaniu iným, pretože robila zdravotnú sestru. Sama povedala, že aj napriek dlhým pracovným zmenám si vždy našla čas a pestovala ovocie a zeleninu.

Chuderka starenka na trhu, ma poctivé zeleninky a ovocia, navrhujem, aby si každý od nej niečo kúpil, keď ju zbadá na trhu ❤️ Zdieľajte 🙂 PODPORME JU! Soboty, piatky, určite tam bude. Ďakujem

Zveřejnil(a) Dominika Rečková dne Sobota 18. srpen 2018

Babička má vraj problémy s rečou, no z dobroty jej srdiečka to neubralo. Často svojím zákazníkom odpustí, ak nemajú pri sebe presnú sumu. Ak bývate v blízkosti Nových Zámkov, zájdite na trhovisko a podporte túto babičku, ktorá si takto pracne snaží privyrobiť niečo k biednemu dôchodku.